Антицелюлітний масаж: пригоди моєї дупи

Метки:
Автор: Вторник, 14 апреля 2009, 6:43Рубрика Фітнес. 0 комментариев.

Антицелюлітний масаж Сьогодні я маю визнати, що моя фігура зовсім не така, якою я її хотіла б бачити. Над моєю зарплатою похмурою тінню нависла загроза купівлі нового гардеробу, який міг би підкреслити мою самобутність та чарівність. Обчисливши вартість антицелюлітного масажу й додавши вартість повної заміни гардеробу, тремтячи, я переступила поріг масажного кабінету. Відчуття для мене були зовсім нові.
У перший день моїм сідницям пощастило зустрітися з досить незвичним чоловіком, волосся якого було пофарбоване хною. Я здивувалася цій, вибачте на слові, хні, однак маю визнати, що вона добре підходила до зеленої хірургічної уніформи фахівця. Лігши на кушетку, я приготувалася до звичайного масажу як у лікарні, однак ніби то потрапила на такий собі ринок. Як прелюдія масажист урочистим голосом зачитав своє резюме й запропонував запитати про нього у будь-якої жінки, яка відвідувала його кабінет. Відкинувши будь-яку сором’язливість, масажист повідомив мені всі свої телефони, оголосив прайс і запропонував приходити до мене додому для приватного масажу. У моїй свідомості замаячіли образи єгипетських бедуїнів, які відразу потьмяніли у порівняні з таким нав’язуванням. З великими зусиллями я відбилась від нав’язливого сервісу і втекла.
На другий день я була залучена до розбещення малолітніх. Цього разу масажистові було не більше 20 років, напевно він вперше у житті бачив жіночі сідниці так близько. «Масаж сідниць треба починати із шиї!» — проголосив він. Я обурилася і промовила: «як же це так, мені ще й 30 років немає, а сідниці вже до шиї доросли?». Наступні півгодини хлопчик гладив мене по шиї й по спині, а я думала про те, що раніше для одержання таких відчуттів мені досить було піти на дискотеку, а тепер рука старості тягне мене по кривій доріжці платних плотських задоволень із молоденькими піонерами. Нарешті мені все це набридло, і я повідомила юного натураліста, що погладити мене й чоловік може, а я прийшла за антицелюлітним масажем. Потім мені вдалося вмовити його пом’яти мої старі сідниці. Думаю, увечері він скаржився на мене мамі.
Щоб я не думала, що все вже в житті бачила, доля підкинула мені зустріч із третім персонажем нашої епопеї. «Всі чоловіки втрачають розум від мене, тому що я струнка!» — проголосила вона ще на шляху в кабінет. Дійсно, на ній було 45 кілограм і вона була одягнена в плаття з великим декольте та з голою спиною. Я задумалася, чи не помилилася послугами, але ні, це був фахівець із масажу номер 3. «Щодня я одержую по 5-6 запрошень від чоловіків» — хизувалася вона — «іноді навіть кличуть у кав’ярню». «Невже прямо в кав’ярню?» — в’яло дивувалася я — «Що Ви говорите, ніколи б не подумала!» Після розповіді про користь стрункості в побудові особистого життя, мене повідомили, що всі ці успіхи досягнуті тільки завдяки спеціальній дієті на травах. Трави відразу були принесені й поставлені переді мною. Вперше у житті у мене виникла алергія, я плакала, пчихала, почувала себе дуже погано, але купувати трави відмовлялася. Через відмову мені пообіцяли, що перші результати я побачу тільки через 50 сеансів масажу. Загалом, всім рекомендую, не знаю як це все впливає на сідниці, але побавитися можна як треба.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки