Без коси

Автор: Воскресенье, 17 мая 2009, 17:21Рубрика Життя як воно є. 0 комментариев.

Без коси Син почав спілкуватися в «Однокласниках». Валентина, добре володіючи комп’ютером, до подібного ставилася неоднозначно. Ну, не подобалося їй на весь світ розказувати про деталі свого життя, а якщо й навіть тримати все у таємниці чи вигадати задля більшої поважності, виставляти напоказ власні думки й роздуми про життя не хотілося.
А тут:
– Мамо, подивись з нашої школи випускники. І тих років, коли ти навчалася. Може, впізнаєш кого?
– Ти мені диктуй прізвища, а я казатиму, чи знайомі вони мені, ачи ні, – гукнула з іншої кімнати зайнята своїми справами Валентина.
Син щось говорив, вона думала про своє.

– О! Це не з твоїх? Іди хутчіш.
Довго вдивлялася в обличчя. Щось знайоме. Ніби. І водночас чуже. Невже Ліда? Та у неї ж така коса була! А син тим часом читає. Писано на російській. А це й не дивно: закинула доля на край світу після заміжжя. Та-а-а-к. Учителька фізики. Схоже, бо краще за Ліду математичних предметів у класі ніхто не знав. Чоловік військовий. І тут щось знайоме, бо свого часу (давно, правда, те було), забрала Ліда до себе матір з наших країв, то тій попервах незвично було за молодою сімєю військових по світу їздити, але звикла. Тепер вони осіли. Побудували дім. Чоловік поміняв роботу. О! Нарешті! Речення про те, що на цій фотографії її важко упізнати, бо коси давно немає. Зате серед архівних фото син демонструє колишній знімок маминої однокласниці, де погляд наповнений надією і коса – нижче пояса.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки