Букмекери сказали хто переможе на «Євробаченні»

Автор: Пятница, 15 мая 2009, 20:14Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Євробачення Трохи більше доби залишилося до початку фіналу конкурсу «Євробачення-2009». Букмекери вже давно приймають ставки на учасників конкурсу, весь цей час лідер за результатами ставок не мінявся.

За даними британської контори William Hill, лідирує протягом довгого часу Норвегія, яку буде представляти білоруський співак Олександр Рибак. Греція, за яку виступить Сакіс Рувас, і Великобританія, яку представить співачка Джейд Ивен з піснею «It’s My Time» Ендрю Ллойда Вебера, виявилися на другому й третьому рядках рейтингу відповідно.

Туреччина з її представницею Хадісе й піснею «Crazy for you», яка очолює багато музичних хіт-паради, опустилася на четвертий рядок. Азербайджан цього року представляє молода співачка Айсель і автор перемігшої в національному відборі пісні, відомий у Росії виконавець Араш. Раніше ця пара розташовувалася на сьомому місці хіт-параду, а тепер замикає п’ятірку лідерів.

Відповідно до результатів опитування, проведеного на сайті Дні.Ру, фаворитом також є Норвегія. На перемогу Олександра Рибака розраховує 27,1 відсотків тих що проголосували. 13% віддають перемогу представниці Росії Анастасії Приходько.

Серед країн, які, на думку тих хто взяв участь у голосуванні, виступлять добре у фіналі, — Україна, Азербайджан, Греція й Великобританія.

Нагадаємо, що фінал «Євробачення-2009» відбудеться 16 травня, у ніч із суботи на неділю. Крім 20 щасливчиків, що визначилися в півфіналах, у підсумковому змаганні конкурсу виступлять представники Росії, Франції, Німеччини, Великобританії й Іспанії.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки