Чоловік в натуральну величину

Автор: Воскресенье, 26 апреля 2009, 20:17Рубрика Життя як воно є. 0 комментариев.

Чоловік в натуральну величину Шановні жінки, представляємо вашій увазі нову вдосконалену іграшку: лялька Кен, модель чоловіка в натуральній величині.
При створенні нашої вдосконаленої моделі ми особливу увагу приділили зовнішності, наша нова іграшка гарна собою й прекрасно одягнена, однак, тому що модель розроблялася з урахуванням гендерної специфіки, у неї була закладена функція «Чоловіча скромність», тому демонстрація зовнішніх достоїнств проводиться моделлю ненав’язливо але помітно.
Кен любить фотографуватися й збирає архів вдалих фотографій, що ретельно обробляється й потім викладається в соціальних мережах. При фотографуванні Кена необхідно враховувати його побажання по ракурсі й не забувати, що основна художня цінність знімка полягає саме в Кені, а не у присутніх поруч живих людях. Звичайно в архіві Кена представлено різноманітні знімки: Кен в офісі з ноутбуком, Кен біля свого джипу, Кен мужньо лежить на пляжі, Кен у захисному костюмі й з рушницею зображує справжнього чоловіка, Кен і пальма (для демонстрації факту виїзду моделі в закордонні круїзи).

Тому що зовнішні «достоїнства» і їхнє підкреслення є основною функцією, прищ на носику або зіпсована шубка можуть стати причиною серйозної поломки Кена. У випадку виникнення проблем і для повернення ляльки в режим нормального функціонування необхідно приділити їй підвищену увагу, запропонувати весь арсенал косметичних засобів або купити нову шубку, див. по обставинах.

Наша вдосконалена модель має інноваційну функцію «турбота й увага». У стандартну програму входять питання «Як справи, мила?», «Забрати тебе ввечері із клубу?», «Як настрій?». У розширену програму для посилення ефекту «живої людини» додане питання «А що в нас є поїсти?». Лялька може навіть гратися з тваринами, але щоб зберегти її цілою подбайте про те, щоб та тварина, мала неагресивний характер. Функція «турбота й увага» не допускає зворотного зв’язка, дія стандартної програми закінчується на уважному вислуховуванні відповіді на програмні питання. Просимо вас звернути особливу увагу на те, що Кен не пристосований для вирішення життєвих проблем своєї господині, і очікувати від нього якихось дій у цьому напрямку безглуздо.

Для того, щоб зробити процес знайомства з моделлю більше приємним, ми записали Кену кілька стандартних мелодій:

— «Я так довго шукав таку дівчину, як ти…»
— «Я мрію про будинок і п’ятьох дітей!»
— «Я вже й не сподівався на те, що зустріну людини, яка мене так зрозуміє!..»
— «А що в нас є поїсти?»

Записані теми відтворюються в довільному порядку, чергуючись і перемішуючись. Процес відтворення супроводжується візуальними ефектами — чарівною посмішкою, (повернення голови у вигідному ракурсі), лялька гладить кінцівки господині й т.д.

Ми звертаємо особливу увагу покупців на те, що відповідно до вимог тіло і серце в моделі пластмасові, тому при спробі заглянути моделі в душу господарка не повинна дивуватися й розчаровуватися. Функції «совість» і «відповідальність» займають багато місця на жорсткому диску, тому в удосконаленій моделі Кена їх немає, але натомість збільшено обсяг оперативної пам’яті, що дозволяє втримувати більше інформації про уподобання, клуби і імена господинь.

При належному догляді лялька Кен довго зберігає гарний вигляд і з роками навіть здобуває певні особливості. При неналежному догляді за моделлю — випробуванням Кена бідністю, важкою роботою, поганою їжею, нервовими перевантаженнями, вимогою вирішувати проблеми — виробник не може гарантувати справної роботи.

Як і будь-яка інша іграшка, лялька Кен іноді губиться. При втраті переживати не варто, функція «а що в нас є поїсти» приведе Кена назад через якийсь час. Також ви випадково можете знайти чужого Кена, якого хтось втратив до вас. У випадку, якщо знайдений Кен перебуває в поганому стані, то ми рекомендуємо не викидати його відразу, а надати першу допомогу: нагодувати, прослухати програму, дати можливість упорядкувати зовнішність. Пам’ятайте, що навіть якщо вас модель не цікавить, ви завжди можете передарувати Кена іншій жінці — нехай грається!


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки