Давай залишимося друзями…

Автор: Среда, 22 апреля 2009, 6:47Рубрика Ми обираємо. 0 комментариев.

Давай залишимося друзями… Кожна нормальна людина хоч раз у житті переживає процес розлучення не зі своєї волі — кидають! Для когось таке розлучення стає серйозною травмою, хтось сміється цинічно над пафосом того, хто кидає і йде собі далі по життю ніби нічого і не сталося, поки не розпочне нові відносини.
Саме цікаве, що незважаючи на той факт що, безумовно, у кожної пари, яка розлучається, своя історія, фрази, за допомогою яких люди ставлять точку у відносинах у загальному й цілому не відрізняються особливою оригінальністю. Хтось посилається на сімейні причини, хтось звертається до релігії, хтось безсоромно перекладає це на плечі «благодійників»… і все це так само не нове. А є й такі нечемні «кидальщики», які зовсім не обтяжують себе поясненням причин, але про цих невихованих товаришів ми поговоримо іншим разом.

«Розумієш, справа в родині…»
Родина — це святе, у того, кого кидають просто не залишається аргументів, коли на світ божий з’являється така важка артилерія. «Я б одружився з тобою, якби в тебе вже не було двох дітей… Якби я тільки зустрів тебе до твого попереднього шлюбу, я б ух!..», — хіба залишається хоч шанс в обвинувачуваної через таке безжалісне використання фактів? Або «Знаєш, ти стала мені як сестра. Люблю тебе як свою молодшу сестричку… Але це не зовсім те, чого ти від мене хочеш?» (вимовляється з надією на позитивну відповідь)

Гарні також посилання на маму — «не можу я з тобою одружитися, ти ж не вмієш готувати борщ, як мама!» або «Знаєш, а моя мама ніколи не лається матом. І це те, чого я шукаю у своїй майбутній дружині…» Все правильно, якщо що — посилайся на маму, мами у всьому взагалі винні, це ще Фрейд довів.

«Робота, проклята робота!»
І це правда, адже на роботі середньостатистична людина в наш час проводить 70% свого свідомого життя, так чому ж робота не може бути вагомою причиною для того хто кидає? «Розумієш, я банкір, я звик керуватися мозком, а не іншими органами, і в нас взагалі-то не серйозні стосунки…» або «Послухай, дівчинка, я просто не можу залишитися й бути з тобою, у мене є справи. І справи вимагають, щоб я виїхав на півроку з країни, пробач!» Або як вам хіт від провінційного мачо: «Дитинко, я ж бандит. Мене вб’ють, а ти будеш плакати, прощавай.»

Садисти
Є певний біологічний вид «кидальщиків», що вважають, що чим жорстокіше вони себе поведуть, тим простіше жертві буде їх зненавидіти й отямитися після такого горя. «Ти що, дурна, і справді думала що ми одружимося й заведемо дітей?!» або «Ти себе в дзеркало бачила? Є ще питання?», ну або коронне: «Я просто зустрів когось, від кого мене не так нудить як від тебе, дитинко!»

Напевно, таких у дитинстві варто тримати подалі від неправильно витлумаченої ними пригодницької літератури типу «Графа Монте-Крісто», ну або просто винищувати у певні моменті, щоб вони не розмножувалися й не передавали в спадщину свій дурні гени. Як вважаєте?

Добродійники
Замасковані садисти. Боягузливі фіали, що дуже бояться виглядати поганими в очах жінки, що прогодувала їх півроку котлетами. При розлученні зазвичай створюються драматичні обставини, будується потік питань, і заганяється під нього жертва, а виходом з нього є саме особисте визнання жертвою факту неспроможності відносин. Як правило добродійники використовують фрази типу «Я тебе недостойний» і «Господи, мені дуже важко, але я просто не можу користуватися твоєю безмежною добротою…», або «Я йду зараз, поки ти не закохалася в мене занадто сильно… я думаю тільки про тебе й про те, щоб не зробити тобі боляче!» Або от ще прекрасний варіант: «Забудь про мене, я тебе не вартий. Я збираюся дожити свої дні в повній самітності…» Господи, ну що на це скажеш?!

«Цього не хоче Бог!..»
Так як Бог є недоступним для прямого спілкування з людьми,він дуже часто використовується для посилань різного роду. Конфесіональні розходження також цілком гарний привід для розірвання відносин, тому що відносяться вони до категорії перешкод, які важко подолати. «Ти православна, а я єврей. Так, ти права, я не дуже добре знаю що таке Талмуд, але ти ж розумієш — питання крові…» Або «Я не можу одружитися з тобою, у нас релігійний конфлікт — ти ніяк не визнаєш мене своїм Богом». Ну й більше містичний варіант: «Давай домовимося й одружимося. У наступному житті?»


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки