Друзі Приходько розчарувалися в її номері

Метки:
Автор: Вторник, 19 мая 2009, 7:02Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Приходько Героїчні дні для українки Анастасії Приходько, яка захищала честь Росії на Євробаченні-2009, завершилися. Емоційний виступ у Москві для неї вже минув, тому перше, що зробила Настя, — повернулася додому в Київ відпочити від конкурсної метушні.

Артистка неодноразово говорила своїм шанувальникам, що коли її ноги торкнуться рідної землі, перше, що вона зробить — відправиться подихати свіжим повітрям на берег Дніпра, і хоче побути на самоті на березі Дніпра.

— Організатори виступу пообіцяли Насті із самого початку, що відпустять після конкурсу на у Київ на дня три — чотири. Ми її ще не турбували після приїзду. Нехай вона відпочине. Хіба що дозволимо собі подзвонити їй та привітати з досить вдалим виступом, — розповів її близький друг співак Олександр Тищенко, відомий також під сценічним псевдонімом Alex Luna, що вчився з Настею в одному музичному училищі ім. Глієра. — Жаль от тільки, що мені так і не вдалося її потримати в Москві. Хоча я їй обіцяв. Наші графіки виступів не збіглися. Втім, я за неї сильно переживав, перебуваючи в Туреччині. Можу сказати про її відмінний виступ одне: воно було дуже емоційний і щирим, а от сам номер підкачав. Настя занадто молода, для того, щоб показувати всім те, якою вона буде в старості.

Розшукати близьких Анастасії Приходько виявилося складною справою. Сама ж вона неодноразово говорила в інтерв’ю про те, що справжніх друзів у неї по життю немає — одні тільки «колеги по цеху» так знайомі. Шкільні товариші й однокурсники згадують якусь відчуженість дівчини.

— У неї ніколи не було подружок, з якими вона ділилася б таємним. Спілкувалася фактично тільки із хлопчаками, і звичайно ж, намагалася стати безсумнівним лідером. Ми пили пиво на лавочках і співали пісні російського року, — говорить її друг Олександр Тищенко. — Звичайно ж, у неї не простий характер. Дуже запальна, але горою буде стояти за скривдженого, тому я вважаю її відмінним другом. У неї були жахливі оцінки по поточних предметах. Я називаю таке навчання між «погано» і «дуже погано», тому викладачі увесь час хотіли її відрахувати. Але, проте, вона не здалася й закінчила училище.

— Взагалі із Приходько я познайомився в Глієра. Вона вчилася на курс молодше за мене. Правда, от не пам’ятаю при яких обставинах. Адже теж був страшенним хуліганом, та й учився не дуже добре, тому ми досить швидко знайшли загальну мову й здружилися. Пам’ятаю, як вона радувалася, коли перемогла на «Фабриці». Ми відправилися компанією до неї в Москву, де ходили, відзначаючи перемогу, різними нічними клубами — Настя любить «гуляти». А ще мені запам’ятався момент, коли я прийшов до неї в будинок на обід у день фіналу Євробачення-2008. За круглим столом зібралася вся родина: бабуся, мама Оксана, тато, брат Назар… Виступала Сердючка. І отут Настя як вигукне: «Хоч убийте мене, але на наступне Євробачення поїде, ні хто інший, як я». Як бачимо, вона, ну дуже, цілеспрямована дівчинка!


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки