«Если бы да кабы» онлайн трейлер до фільму

Автор: Четверг, 30 апреля 2009, 10:46Рубрика Фільми онлайн. 0 комментариев.

Если бы да кабы Переглядаючи сучасні вітчизняні комедії, часто хочеться поставити запитання, де черпають натхнення творці фільмів? Маріус Вайсберг перечитує анекдоти про Штірліца й підбирає разюче гарних жінок на головні ролі, резиденти Камеді клаб користуються старими жартами, а от творці фільму «Если бы да кабы» знайшли новий якийсь новий секретний засіб, що допомагає їм створювати геніальні фільми.

Відставний розвідник Микола Кузнєцов вирішив згадати молодість і відправився в бордель. Тому що явка була не перевірена й пароля він не знав, то хоробрий розвідник потрапив у дуже неприємну ситуацію, у цьому цікавому закладі працювала його онучка Варенька. Вирішивши вирвати свою спадкоємицю з лабетів ненаситних сутенерів, Микола Кузнєцов влаштовує втечу в Париж (видимо, там явка була заморожена багато років тому й паролі ще збереглися). Для того щоб урятуватися від переслідувачів, родині Кузнєцових доведеться пройти по підземеллях Парижа, побувати в арабському кварталі цього міста, бути присутнім на підпільних боях роботів, перебратися у В’єтнам і тільки після цього повернутися додому…..

Сценаристом, режисером і продюсером фільму «Если бы да кабы» став Олег Осіпов, який останнім часом займається продюсуванням серіалів. Видимо, ця нелегка робота зробила настільки сильний вплив на людину, що попер такий креатиф. На жаль, ролик до фільму знайти не вдалося, але опис цього шедевра дуже вражає.

Роль розвідника Кузнєцова дісталася Валерію Афанасьєву, який знявся у півсотні фільмів, починаючи від Михайла Ломоносова й закінчуючи серіалом Курсанти. Роль внучки Вареньки зіграла Ганна Антонова, яка відома по участі в серіалі Жіноча ліга.

Фільм «Если бы да кабы» не міг обійтися без конкретних крутих хлопців. Роль адміністратора кубла виконав Павло Майков, той самий Бджола із Бригада, а Андрій Мерзликін, який подорожував по країні на Бумере, виконав роль спецагенту, що під прикриттям трансвестита влаштувався на роботу в бордель.

У фільмі «Если бы да кабы» також беруть участь Гнат Акрачков, який відомий по ролі лейтенанта Смалькова в серіалі Солдати, і роботах у фільмах «Все можуть королі» й «Населений острів», і відомий шоумен Дмитро Нагієв.

Я не знаю, яким образом продюсеру вдалося добути гроші на цей шедевр, можливо зйомки проводилися на його власні кошти. Не думаю, що фільм принесе великий дохід, але свого глядача цей фільм точно знайде.

Фільм «Если бы да кабы» виходить на екрани 11 червня цього року. Сподіваюся, що у світовий прокат цей фільм не вийде. Для тих, хто хоче подивитися цей фільм, краще дочекатися виходу на ДВД або показу фільму по телебаченню. Судячи з описів, які є в мережі, повне відключення мозку й відвал голови вам гарантований.

Жанр — комедія
Країна — Росія
Рік випуску — 2009
Сценарій — Олег Осіпов
Режисер — Олег Осіпов
У ролях — Валерій Афанасьєв, Ганна Антонова, Андрій Мерзликін, Павло Майков, Гнат Акрачков і Дмитро Нагієв

Если бы да кабы


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки