Євробачення-2010 відбудеться 22 травня

Автор: Четверг, 14 мая 2009, 19:34Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Євробачення-2010 В 2010 році Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться в середині травня. Так, півфінали планується провести у вівторок 18 травня й четвер 20 травня, а в суботу 22 травня глядачі побачать фінальне шоу конкурсу. Про це повідомив виконавчий директор конкурсу Сванте Стокселіус.

Директор конкурсу натякнув, що до регулярної участі в шоу може повернутися Італія, яка відмовилася від цієї місії 1997 року.

«Однією з моїх головних цілей, коли я взяв на себе цю роль, було повернути Італію на сцену пісенного конкурсу «Євробачення». Конкурс має потребу в Італії, і ми будемо постійно вести переговори про їхнє повернення», — додав Стокселіус.

Як повідомляє офіційний сайт «Євробачення», Стокселіус прояснив деякі деталі Євробачення-2009. Так, за його словами, фінал конкурсу буде транслюватися в Австрії й Косово. Трансляція в Австралії відкладена. Для висвітлення заходу акредитовані найбільша кількість журналістів за історію конкурсу — 2300 осіб.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки