Весна–2009: на часі — городні роботи

Метки:
Автор: Четверг, 7 мая 2009, 11:21Рубрика Город. 0 комментариев.

Вже почалася підготовка рядків у відкритому грунті для посіву моркви, буряка, цибулі, петрушки, кропу, огірків. У городах рядки за півтора-два тижні до посіву (посадки) культур мають бути наповнені компостом і политі ЕМ-препаратом. Це потрібно для того, щоб заздалегідь «заразити» рядки грунтовими мікроорганізмами, приготувати в грунті розчини хімічних мінералів.
Можна внести компост під плодові дерева та ягідні чагарники — 1 відро на 1 квадратний метр площі проекції крони, розпушити грунт плоскорізом і полити розчином 1:1000 ЕМ-препарату в кількості 5 літрів на 1 квадратний метр площі. Ягідні чагарники корисно обприскати розчином 1:100 ЕМ-препарату.

Початок травня буває спекотним. Тому не забувайте поливати посіви простою водою в кількості хоча б 5 літрів на 2 погонних метри вузького рядка. Намагайтеся в цей період тримати поверхню рядків вологою. Там, де на рядках ні восени, ні весною не застосовувався компост, поверхню рядків через декілька годин після поливу слід спушувати малим плоскорізом Фокіна. Де компост застосовувався і восени, і весною, такі опушення можна не проводити.
Стежте за зростанням за межами городу кульбаби, ромашки, лопуха, кропиви, пижма, деревію, мати-й-мачухи. При їх появі можна братися до приготування екстракту ЕМ-препарату «Байкал ЕМ-1», яким ви поливатимете свої рослини все літо, щоб не витрачати зайвих грошей на придбання самого препарату.
Як стверджують деякі вчені, картопля, що має місячний забіг бадилля (друга половина червня), є отрутою для личинок жука. Я багато років висаджую картоплю у першій п’ятиденці травня і можу підтвердити правильність ствердження вчених. При цих термінах посадки картопля потрапила під серйозні приморозки тільки у 1979 році. Але не загинула, а швидко відросла і дала хороший урожай.
На вузьких рядках картоплю можна захистити, підгорнувши її з боку широких проходів. Застосування компосту і восени, і весною, полив рядків ЕМ-препаратом сприяє бурхливому розвитку в грунті живого грунтового середовища, що виділяє тепло. У результаті температура грунту рядків і надземного простору над грунтом на 3-5 градусів перевищують температуру зовнішнього повітря, що захищає посіви і посадки. За останніх 12 років картопля, висаджена в першій п’ятиденці травня, жодного разу не постраждала від приморозків і не захищалася підгортанням.
На початку травня, хто ще не посіяв, сіємо моркву, буряк, цибулю, редьку, петрушку, салати та іншу зелень. Наприкінці травня висаджуємо розсаду капусти у відкритий ґрунт, розсаду огірків, томатів і перців у теплиці.
За два тижні після сходів насіння і висадки розсади починаємо їх поливати через кожні два тижні весь термін вегетації розчином 1:1000 препарату «Байкал ЕМ-1», або настоєм трав на його основі, або розчином 1 літра готового ЕМ-компосту у 100 літрах води. До цього всі посадки і посіви поливаємо тільки простою водою. При поливах стежимо за збереженням бортів уздовж вузьких рядків, виправляємо їх при руйнуванні, щоб вода і розчини не проливалися у проходи і діставалися тільки шару ґрунту рядків.
У травні починаємо прибирати з теплиць редиску, зелень цибулі, кропу, салати. Всі відходи овочів і кухонного столу, дворове сміття, бур’яни, послід курей і гній худоби неодмінно поміщаються у «весняну» компостну купу. Ця купа — цариця городу.
Якщо не внесли компост під плодові дерева і ягідні чагарники у квітні, зробіть це у травні. Кожне внесення компосту до ґрунту має супроводжуватися його поливанням розчином ЕМ-препарату і спушуванням.
Отже, травень — це місяць посіву і посадки культур. Насіння треба сіяти на ущільнену основу борозенок, а бульби картоплі — в лунки від формувача лунок, дно яких теж ущільнене.
Весна — найбільш насичений фізичною роботою період. Але роботою приємною і корисною.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки