Гроші на ноутбук

Метки:
Автор: Среда, 15 апреля 2009, 19:40Рубрика Життя як воно є. 0 комментариев.

Гроші на ноутбук Нічна вулиця здавалася вужчою, ніж зазвичай. Сергій ніяк не може звикнути до міста. Вирісши у далекому-предалекому селі, він полюбляв тишу, яку навесні та влітку порушували соловї, а взимку – холодний плач хуги. А тут – як у вулику. Гуртожиток, переповнений людьми, що тобі ні розминутися, ні на самоті залишитися. А він же так самотність любить! Ото вечорами, коли поволі загоряться всі вікна в багатоповерхівках і люд трохи заспокоїться, Сергій виходить подихати свіжим повітрям та помріяти про канікули, на які можна буде поїхати додому, батькам коло городу допомогти. І як вони там без нього? Мама не раз казала, що не знатимуть, що без нього робити. А клопотів же з весною стільки, що взимку й не снилося.
– Закурити не знайдеться?
Що було далі, Сергій ледве пам’ятає. Отямився тоді, коли два міліціонери тримали його під руки, а третьому поруч його кривдники розказували байку про те, як вони вирішили пройтися вечоровим містечком, а цей… (слів, мабуть, не знаходили) вимагав сигарет й пустив у хід кулаки. Сергій інтуїтивно поліз рукою до кишені. За що отримав ще одного стусана у плечі – тепер уже від правоохоронців. Так і є: гаманець зі скупими студентськими заощадженнями зник. Він нічого не казав батькам про те, що частину стипендії відкладає, аби купити ноутбук (усі хлопці на курсі вже мають). Ті ж не вельми балували хлопця: мовляв, держава дає студентам немало, місяць можна протриматися. Якби знали, що син заощаджує, можливо, на хлібові, про передачі із села краще б подбали.
І от гроші зникли. Там була уже чималенька сума. Сергієві запекло коло серця. Він намагався пояснити, що сталося, але, схоже, всі виправдання виявилися марними й запізнілими.
Почалися розбірки. Повідомили в університет, викликали батьків. Сергій ладен крізь землю провалитися. У себе вдома, бувало, коли друзі, як молоді півні, за дівчат на танцях за чуби почнуть водитися, він завжди осторонь. Беззмістовними вважав такі інциденти. Іншому, може, колись би й дорікнули, що він – ні риба ні м’ясо, а Сергієві не сміли: знали, що то принципово. А тут такий сором!
Мама, коли дізналася, яка сума у нього зникла з кишені, не повірила. Подумала, що обманює, або й сам на чуже посягнув.
– Розкажи, де в тебе такі гроші взялися, – плакала перед правоохоронцями з насмішкуватими поглядами.
– На комп’ютер збирав… Зі стипендії. Пробачте, що вам нічого не сказав.
Усе поволі владналося. Правда, довести свою непричетність до бійки Сергієві не вдалося. І заощадження повернути не вдалося А от стипендію за негативну поведінку він втратив. Брав від батьків гроші, а сам очі ховав від ніяковості.
– Ми віримо тобі, сину, – казав батько, – і добре, що з тобою усе гаразд. А з рештою ми розберемося.
І ось, нарешті, канікули. На крилах летів до рідного села. Вулиця, маленька стежка через сусідський сад – так ближче, голос Тузика, як колись, мамина постать посеред двору. Обійняла, коло столу заметушилася. Поки мив руки, розказував останні новини, до хати зайшов батько:
– А ну-мо, ходімо в світлицю. Сюрприз для тебе є.
У Сергієвій кімнаті в куточку на спеціальному столику зручно вмостився … ноутбук. Точнісінько, як у товариша по кімнаті.
– А як ви… – Забракло хлопцеві слів.
– Як вибрали? – Продовжив батько. – Та друг твій параметри розказав. По телефону… Щоб по-справжньому сюрприз вийшов. Але цей ще кращий. Сучасніший, памяті більше, і материнка… і вінчестер… Хм…
Сергій оторопів, а батько продовжував:
– Ти не думай, що я в тому щось петраю. Повторюю слова продавця – от і все. Ну, давай обідати, тай позаймаєшся.
– Ні, не зараз. Допоможу вам трохи по господарству, а вночі подивлюся, і на вихідні чи в свято.
Весело поралися на городі, а у домі чекав на руки господаря новесенький комп’ютер, той, на якого Сергій гроші зі стипендії збирав.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки