Історія участі України у конкурсі «Євробачення»

Автор: Пятница, 15 мая 2009, 0:10Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Цього року Україна бере участь в «Євробаченні» у сьомий раз підряд. За цей час вона пізнала й смак перемоги, й гіркоту поразки.

У 2003 році — «першою ластівкою» конкурсу від України став Олександр Пономарьов. З піснею під назвою «Hasta La Vista» він зайняв 14 місце.

2004 року — представляти Україну на конкурс поїхала Руслана. Вона зробила тріумф, посівши друге місце в півфіналі, а потім вигравши фінал з композицією «Дикі танці». Завдяки перемозі Руслани Україна завоювала право приймати наступний конкурс у себе.

2005 року — очікувалося, що «Євробачення» в Україні зустріне як учасниця Ані Лорак, однак замість її на київській сцені виступила група «Грінджоли», які стали відомі у час «помаранчевої революції». З піснею «Разом нас багато» група зайняла невтішне 19 місце.

2006 рік — скоряти «Євробачення» у Грецію поїхала Тину Кароль. Зайнявши 6 місце в півфіналі, вона вийшла у фінал, однак повторити подвиг Руслани їй, як і «Грінджолам», не вдалося. У результаті — 7 місце.

2007 рік підвів Україну на «Євробаченні» набагато ближче до рекорду Руслани. Андрій Данилко, більше відомий під псевдонімом Верка Сердючка, з композицією «Лаша тумбай» піднявся до 2 місця, поступившись виконавиці із Сербії.

2008 рік — Україну на «Євробаченні» представляла Ані Лорак з пісень «Shady Lady», музику до якої написав Пилип Киркоров. Українська виконавиця повторила шлях своєї попередниці, зайнявши 2 місце.

2009 року — Україну на «Євробаченні» представляє Світлана Лобода з композицією «Be My Valentine» («Anticrisis Girl»). За прогнозами букмекерів, Світлані практично забезпечено як мінімум четверте місце у фіналі конкурсу.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки