Кіркоров відмовився судити «Євробачення»

Автор: Пятница, 15 мая 2009, 13:09Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Кіркоров У день другого півфіналу в кулуарах обговорювали дивну новину — ніби, Пилип Кіркоров має намір відмовитися від головування журі Євробачення. І все тому, що, за слухами, його дістали обвинувачення в необ’єктивності.

Всі, у тому числі й перші особи Першого каналу, неодноразово говорили — Пилип Кіркоров може дружити й вечеряти з ким хоче. Він — зірка, має багато друзів, у тому числі й серед конкурсантів цього «Євробачення». Причому отут його головування в журі? Пилип — професіонал, і не плутає дружні стосунки з роботою.

Кіркорову одночасно «пред’являють» заступництво й греку Сакісу Рувасу, і норвежцю Олександру Рибаку. Тільки от у чому заковика — перше місце-те одне, і «прибудувати» обох артистів туди не вийде!

Так що вороги перестаралися в інсинуаціях. Але, як говорять, Пилип не хоче, щоб через цю історію страждала репутація як його, так і конкурсантів, тому й вирішив скласти повноваження.

Сьогодні з’явилася інформація про те, що Кіркоров все-таки прийняв остаточне рішення з цього приводу, заявивши, що йому «варто втриматися від участі в суддівстві в складі професійного журі». Місце голови журі займе композитор і продюсер Ігор Матвієнко.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки