Макіяж у стилі Авріл Лавін

Автор: Суббота, 18 апреля 2009, 21:59Рубрика Макияж. 0 комментариев.

Avril Lavigne Молоденька й симпатична, Авріл не має потреби у важкому складному макіяжі. Її появи на публіці з вечірнім макіяжем можна перерахувати по пальцях. Найчастіше її макіяж — це акцент на очі. Густа підводка й трохи блиску — і образ готовий!

Для макіяжу в стилі Авріл важливо мати чисту шкіру, тому що косметики ми будемо використовувати зовсім трошки. Почистити шкіру можна спеціальними тоніками в сполученні зі скрабом і грязьовою маскою. Перед тим, як почати робити макіяж, нанеси на обличчя небагато прозорої пудри. Це сховає дрібні недоліки шкіри. Авріл віддає перевагу природному кольору шкіри, не користується автозагаром і не наносить тональний крем. Хіба тільки зовсім трошки — щоб шкіра не здавалася синюватою при денному світлі. Якщо тобі потрібно скористатися тональним кремом, щоб вирівняти колір обличчя, краще щоб він був на тон темніше твоєї шкіри. Закінчивши основу під макіяж, перейдемо до очей. Це головний акцент у макіяжі Авріл.

Візьми ніжні рожеві тіні й підфарбуйся верхнє віко. Злегка розмасти тіні так, щоб колір розподілився до лінії брів рівномірно. Далі йде підводка. Авріл користується рідкою чорною підводкою. Для ранкового макіяжу можна використовувати темно- або ясно-коричневу підводку. Акуратно проведи лінію біля лінії вій спочатку на верхньому, а потім на нижній вії. Злегка растушуй підводку біля внутрішнього куточка ока. Потім зведи дві лінії підводки в одну — біля зовнішнього краю ока. Всі неточності можна стерти за допомогою ватяної палички, змоченої лосьйоном.

Макіяж вій будемо робити зовсім звичайний і природний. Просто підфарбуйся вії тушшю, що подовжує, дай їм підсохнути, а потім нанеси ще один шар. Якщо ти звикла користуватися рум’янами, роби це дуже обережно: макіяж повинен бути ледь помітним. Рум’яна добре допомагають відкоригувати овал обличчя — скористайся цим!

Губи підфарбуй прозорим або блідо рожевим блиском, злегка промокни серветкою. Макіяж готовий! Він буде добре дивитися як удень, у сполученні зі спортивним одягом, так і ввечері.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки