Миття й чищення вікон, дзеркал

Метки:
Автор: Суббота, 11 октября 2008, 20:57Рубрика Домашний очаг. 0 комментариев.

Мити шибки рекомендується в безвітряну й нежарку погоду (не під прямими променями сонця), інакше скло висихає так швидко, що після чищення на них утворяться незмивні райдужні плями.

Починають мити вікна з віконних рам. Віконні рами й підвіконня можна протирати рідкими миючими засобами, мити теплою водою з додаванням нашатирного спирту (2 ст. ложки на 1 л води). При митті рам і підвіконня не додавайте у воду соду — вона роз’їдає олійну фарбу. До речі, синтетичні гардини перед миттям вікон знімають і кладуть на цей час у розчин миючого засобу при температурі 40 °С. Після полоскання й віджимання в центрифузі мокрі гардини можна повісити відразу на карнизи, щоб на місці повісили і розгладилися. Бавовняні гардини, якщо після миття вікон їх не заміняють свіжими, чистять щіткою або пилососом, зміщують убік на час миття вікна.

Починають мити вікна із внутрішніх рам і із внутрішніх поверхонь скла. Полірують скло після миття й чищення сухою ганчіркою, спочатку у вертикальному напрямку, потім у горизонтальному. При чищенні шибок і дзеркал рідкими препаратами, а також аерозольними слідкуйте за тим, щоб вони не попадали на пофарбовані олійною фарбою рами й підвіконня, і особливо на поверхні дзеркальних рам. Для чищення скла добре зарекомендували себе змащені спеціальним складом серветки. Шибки рекомендується періодично протирати м’якою вовняною тканиною, злегка змоченої лляним маслом (його можна купити в магазині для художників), а потім насухо витирати сухою вовняною або бавовняною тканиною. Старий і надійний засіб для чищення скла — порошкоподібна крейда або зубний порошок. З 2-3 ст. ложок порошку й 1 склянки води готовлять однорідну суміш і, змочивши нею шматок тканини, протирають їм стекло по обидва боки.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки