Настасія Приходько шокована з приводу звинувачень у націоналізмі

Метки:
Автор: Четверг, 12 марта 2009, 17:43Рубрика Домашний очаг. 0 комментариев.

Співачка Настасія Приходько, яка буде представляти Росію на «Євробаченні-2009», шокована звинуваченнями в націоналістичних поглядах.

«Якщо сказати, що я перебуваю в шоці — навіть цього буде недостатньо. Я була готова до того, що будуть обговорювати мене й мою пісню, мої вокальні дані, мою зовнішність, зрештою. Я була готова аж ніяк не тільки до компліментів. Але те, що я зараз читаю в газетах і в інтернеті про себе, про свого брата — це потрясіння» — говорить Настасія Приходько.

За її словами, вона не розуміє як можна її обвинувачувати у фашизмі, коли її дідусь, Михайло Никитич Приходько, брав участь у Великій Вітчизняній, нагороджений медаллю «За взяття Берліна» і розписався на стіні Рейхстагу. Співачка також відкинула обвинувачення в антисемітизмі, підкресливши, що її краща подруга, з якою вона дружить уже 11 років — єврейка.

Приходько не приймає й докорів у націоналізмі, відзначаючи, що її батько — росіянин, мама — українка, а пра-пра-пра-дідусь — японець.

«У моєму родоводі стільки намішано, що висловлюватися проти якихось народів — це значить образити й свою власну родину» — відзначила співачка.

Разом з тим вона визнає, що «дійсно допустила на «Фабриці зірок» дуже зле, неправильне висловлювання на адресу Корнели Манго», але підкреслює, що відразу пошкодувала про це: «Ніякого расизму в моїй голові тоді не було, тільки емоції, з якими я не впоралася».

Приходько також відзначила, що щасливо виграти відбірковий конкурс російського «Євробачення» і була щиро впевнена в тому, що рішення глядачів і журі — це свідчення близькості росіян і українців.

«Напевно, комусь це дуже не сподобалася. Тільки так можна пояснити той наклеп, що обрушилася на мене тепер», — говорить співачка.

Зі своєї сторони, продюсер співачки Костянтин Меладзе назвав маренням обвинувачення в расизмі Приходько. Він підкреслив, що Приходько абсолютно цивілізована й нормальна людина, а скандал навколо її, на його думку, роздмухують люди, які незадоволені перемогою співачки на російському відбірковому турі «Євробачення».

Нагадаємо, 21-літня киянка Настасія Приходько з піснею «Мамо» будуть представляти Росію на конкурсі «Євробачення», який пройде в Москві з 9 по 16 травня.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки