Олександр Рибак став переможцем «Євробачення-2009»

Автор: Воскресенье, 17 мая 2009, 7:14Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Олександр Рибак У Москві завершилася головна музична подія року. Кришталевий мікрофон відвезе із собою співак з Норвегії слов’янського походження Олександр Рибак. Це перша перемога Норвегії після 1995 року. Білорус за походженням, він набрав абсолютну кількість балів в історії «Євробачення» — 387. Більшість країн поставило його на перше місце у своєму голосуванні. Росія також вибрала Олександра Рибака. Друге місце завоювала співачка з Ісландії Йоханна з 218 балами, третє — Айсель і Араш із Азербайджану з 207 балами.

Відкрив фінал канадський колектив «Цирк дю Солей», який вперше виступає в Росії. Артистів перемінили перші акорди пісні Belive і під куполом «Олімпійського» з’явився переможець минулого » Євробачення» Дмитро Білан. Він виступив з піснею, яка принесла перемогу рік тому у Белграді. Його номер розповідав про те, як російський співак йшов через перешкоди до перемоги на «Євробаченні».

Ведучі фіналу конкурсу Іван Ургант і Алсу на англійській і французькій мові привітали європейських телеглядачів і глядачів «Олімпійського» і познайомили із правилами голосування. Яна Чурікова та Пилип Кіркоров коментували церемонію по телебаченню.

Відкрив конкурсний виступ Сашко Сон з пісень «Love». Відразу після конкурсу литовський виконавець планує поміняти свій псевдонім на Сашко Song ( у перекладі «Пісня»).

Ізраїльський дует представив пісню «There Must Be Another Way». Ноа й Миру Авад вирішили співати на конкурсі про мир. Їхню ідею підтримав сер Пол Маккартні.

Французька співачка Патриція Кас уперше представила свій номер європейським телеглядачам. Франція, як член «великої четвірки», поза конкурсом проходить у фінал.

Оперна співачка Малена Ернман широко відома в Європі своїм оперним репертуаром. Естрадну пісню шведська співачка виконує вперше.

П’ятий номер дістався Хорватії — Ігорю Цукрову й Андреа. Шостий — португальській групі » Flor-de-Lis».

Йоханна зізналася, що сильно переживала під час оголошення результатів голосування в півфіналі: конверт із Ісландією виявився останнім. Свою пісню «IsItTrue?» співачка часто співає в Москві на російській й завоювала тут багато серць. Вона вдячна, що їй випав 7 номер, тому що й в Ісландії він вважається щасливим.

Грецького співака російським телеглядачам із задоволенням представив Пилип Кіркоров. Через те, що його зв’язують дружні стосунки з деякими конкурсантами цього року, йому довелося вийти зі складу професійного журі. Зокрема, Сакісу Рувасу номер ставила та ж команда, що й виступ на «Євробаченні» Дмитра Колдуна й Ані Лорак. «Це твоя ніч, Сакіс! Блискучий виступ», — похвалив грецького співака Ф.Кіркоров.

Видання пишуть, що виступ російської учасниці Настасії Приходько з пісень «Мамо» було гаряче зустрінуте глядачами в «Олімпійському». Але насправді виступи які були раніше були набагато кращими. Нікого номеру, Анастасія в білому бранні, а за нею величезні декілька моніторів, на якому показують Настю в старості, доволі відштовхуюче видовище. Після виступу Анастасії, редакція журналу також би не проголосувала за Настю, хоча до самого конкурсу були всі тільки за Приходько. Тому хто поставив такий номер немає чим гордитись, всі шанси після такого номеру стали мізерними, дивно, що Настя обігнала Лободу.

Після Насті Приходько виступили ще одні фаворити конкурсу — дует з Азербайджану Айсель і Араш. Ця країна другий раз бере участь у конкурсі, але вже врахувала досвід попереднього конкурсу й запросила відомого в усьому світі виконавця.

Боснія й Герцеговина відправила на конкурс групу «Regina» з пісень «Bistra voda».

З 13 номером на сцену вийшла представниця Молдавії Неллі Чобану, яка виконала пісню на своїй мові.

К’яра втретє представляє на «Євробаченні» Мальту. Цього разу з пісень»What If We».

Гіпнотизм у пісні естонської групи Urban Symphony також зробив враження на глядачів. Дійсно гарна пісня, яка може зачарувати, пісна яка подобається всім, дивно що так мало набрала балів дана співачка.

Датський виконавець Нильс Бринк виступав у другій частині концерту.

З нетерпінням усі чекали номера німецького дуету. По-перше, Alex Swings & Oscar Sings виступають відразу у фіналі і європейських глядачах їхній номер бачать уперше. По-друге, у ролі «Miss Kiss Kiss Bang» виступила відома діва бурлеску Діта фон Тіз. На першій репетиції вона оголилася, але на концерті організатори попросили її втриматися від такого шагу. Хоча глядачам, здебільшого, сподобалися її форми.

Слідом виступав ще один фаворит конкурсу — турецька співачка Хадісе.

За нею ішла молода виконавиця з Албанії Кейси Толу.

Учасник від Норвегії викликав у залі бурю овацій. Олександр Рибак народився в Мінську й говорить російською мовою й за час свого візиту в Москву виступів на сцені завоював багато серць. Крім того, на думку букмекерів, він — головний претендент на перемогу.

Яскраві виступи показали українська учасниця Світлана Лобода й румунка Олена Георге.
Лобода показала справжнє шоу, я на думку колективу редакції DEVAHI.NET, місце в першій п’ятірці їй мало би бути гарантовано.

Ще одна інтрига конкурсу — чи виступить разом із Джейд Івен автор її пісні, всесвітньо відомий композитор Ендрю Ллойд Уеббер? Британська співачка розповіла свою історію — історію золушки з пісень «It’s My Time». Ендрю Ллойд Уеббер під час виступу сидів за білим роялем.

Гарячі фінські хлопці й дівчата із групи «Waldo’s People» виступали передостанніми.

Останньої виступала співачка з Іспанії — Сорайя.

Старт голосуванню телеглядачів дали з Міжнародної космічної станції. «Поїхали! Європа, починай голосувати!», — дали старт космонавти.

Під час тригодинного шоу глядачі стежили за боротьбою. Як мінімум 10 з 25 учасників вважалися можливими переможцями. Але лідером відразу стала Норвегія — більшість країн віддали їй 12 балів.

Уперше конкурс проводився за новими правилами. Переможця вибирали не тільки телеглядачі. Результати теле голосування склали тільки 50% оцінки учасника. 42 національних журі також зробили свій вибір.

Вечір закінчиться грандіозною церемонією закриття в Euroдоме.

Ось як розподілилися місця у фіналі конкурсу «Євробачення»:

1. Норвегія, Олександр Рибак «Fairytale» 387
2. Ісландія, Йоханна «Is It True?» 218
3. Азербайджан, Айсель і Араш «Always» 207
4. Туреччина, Хадісе «Dum Tek Tek» 177
5. Великобританія, Джейд Ивен «It`s My Time» 173
6. Естонія, Urban Symphony «Randajad» 129
7. Греція, Сакис Рувас «This is our night» 120
8 Франція, Патриція Кас «Et s`il fallait le faire» 107
9 Боснія й Герцеговина, група «Regina» «Bistra voda» 106
10 Вірменія, Інга й Ануш «Nor Par (Jan Jan)» 92
11 Росія, Настасія Приходько «Мамо» 91
12 Україна, Світлана Лобода «Be my Valentine!» («Anti-crisis Girl») 76
13 Данія, Нильс Бринк «Believe Again» 74
14 Молдавія, Неллі Чобану «Hora din Moldova» 69
15 Португалія, група » Flor-de-Lis» 57
16 Ізраїль, Ноа й Миру Авад «There Must Be Another Way» 53
17 Албанія, Кейси Толу «Carry me in your dreams» 48
18 Хорватія, Ігор Цукров і Андреа, «LIJEPA TENA» 45
19 Румунія, Олена Георге «The Balkan Girls» 40
20 Німеччина, Alex Swings & Oscar Sings «Miss Kiss Kiss Bang» 35
21 Швеція, Малена Эрнман «La voix» 33
22 Мальта, К’яра «What If We» 31
23 Литва, Сашко Сон, «Love» 23
24 Іспанія, Сорайя «La Noche es Para MI» («The Night Is For Me») 23
25. Фінляндія, Waldo’s People «Lose Control» 22


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки