Основні стилі зачісок сезону літо — 2009

Метки:
Автор: Пятница, 5 июня 2009, 20:17Рубрика Прически. 0 комментариев.

Так хочеться бути звабливою, сексуальною та самою прекрасною на світі. А що може зробити наш вигляд по істині чудовим, як не доглянуте, стильно укладене волосся? Недавно вчені з’ясували: перше, на що звертається увага при знайомстві, це те, яка в людини зачіска!

Пряме здорове волосся
Елегантна краса блискучого густого довгого волосся викликає заздрість багатьох жінок та спокусливі погляди чоловіків. Однак ніщо не дається просто так, і лише рідкі щасливиці можуть похвастатися розкішною шевелюрою від природи, іншим же доводиться докладати чималих зусиль, щоб зберегти красу й здоров’я довгого волосся.
зачіски
Довге розпущене волосся й натуральний макіяж — основні тренди цього літа. Але на відміну від простоволосих сільських дівчат, сучасні модниці стежать за тим, щоб зачіски були ідеальними, волосок до волоска. І рівний проділ як не можна краще підкреслює цю ідеальну простоту.

Дев’ятий валик
Досить подивитися показ сучасних стилістів, щоб зрозуміти, що буде актуальним наступні кілька років. Запитаєте в бабусь, як вони робили «валики» — це знову в моді.
зачіски

Коса до пояса
Акуратна туга кіска є гідною альтернативою довгим мінімалістським хвостам. Уникайте носити коси з романтичними блузами у квіточку — і ви будете самою елегантною леді наступної весни.
зачіски

Свіже рішення
Декоративні гребені, обручі з пір’ям і квіти у волоссі — найбільш свіже рішення в оформленні вечірньої зачіски. Удень можна перев’язати волосся стрічечкою. А самим сміливим прийдеться до душі пропозиція від Жана-Поля Готьє — використовувати замість стрічки різнокольорові колготки в сіточку.
зачіски


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки