Рекордна аудиторія Євробачення

Автор: Вторник, 19 мая 2009, 6:51Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Євробачення Фінальне шоу музичного конкурсу «Євробачення», яке відбулося 16 травня в московському палаці «Олімпійський», стало самою рейтинговою подією 2009 року. За даними TNS Росія, у Москві пряму трансляцію з «Останкіно» спостерігали 64,2% серед всіх москвичів старше 18 років, які дивилися в цей момент телевізор. Рейтинг програми склав 17,6%. На думку представника TNS Росія, підведення підсумків по Росії, які очікуються найближчим часом, тільки підсилить його позиції. В 2008 році самими рейтинговими стали матч чемпіонату Європи з футболу Росія — Іспанія з рейтингом в аудиторії старше чотирьох років по всій Росії 25,1%, а також «Новорічне звернення президента Росії» з рейтингом 18,7%.

Дирекція суспільних зв’язків «Першого каналу» назвала підсумкові рейтинги російського фіналу «Євробачення» і наступного шоу рекордними для всього російського телебачення. «Головними факторами, що визначають успіх у телеглядачів, стали висока якість постановки самого шоу і його московська прописка», — заявили РБК daily у дирекції каналу. Незважаючи на те що точних даних по телевізійному перегляду в Європі поки немає, представники Європейського віщального союзу також прогнозують найвищі цифри за всю історію конкурсу.

Якість шоу повинна звернути увагу європейців на загальний рівень російського телебачення й зруйнувати ще один стереотип про Росію, вважають у дирекції суспільних зв’язків «Першого каналу». Однак експерти не схильні перебільшувати регіональний успіх російського ТВ. «Російські канали за кордоном невідомі, — вважають фахівці. — Втім, це не стосується пострадянського простору.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки