Секс: як, коли й де

Метки: ,
Автор: Вторник, 21 апреля 2009, 6:18Рубрика Все про секс. 1 комментарий.

Половий акт є найпоширенішою й у той же час мало змінюваною формою активності у вільний час. Ви займаєтеся сексом частіше, ніж граєте в теніс або іншу спортивну гру.

Проблема полягає в тому, що секс — це справа інтимна, яка перебуває поза полем зору тренерів або критиків, тому помилки не виправляються, а накопичуються, і тільки страх перед неминучим розривом змушує задуматися над тим, що ми робимо щось не так добре, як могли б. Половий акт — це не тільки введення полового члена в піхву (як стверджується в багатьох посібниках), а ретельне й поступове збудження обох партнерів, починаючи від перших романтичних обіймів і до моменту оргазму.

Мене підмиває сформулювати більш широке визначення полового акту й поширити його на першу зустріч двох людей, що сподобалися один одному, тому що тільки уявлення про стимуляцію вашого партнера як про безперервний процес, що триває увесь час, поки ви разом, може по-справжньому винагородити й задовольнити вас.

І, у всякому разі, безумовно, оргазм не повинен розглядатися як завершення полового акту, а всього лише як момент психологічної й фізичної розрядки після того, як ви досягли вищого ступеня збудження в ході акту, що повинен тривати після вашого оргазму і його розрядки.

У більшості довідників з техніки сексу рекомендується після оргазму обійняти один одного й обмінятися словами любові й вдячності. Такою дурницею я не збираюся займатися — мені взагалі невідома хоча б одна пара, яка б часто проводила час в обіймах один одного, обмінюючись словами любові й вдячності. Я знаю дещо краще цього, те, що дозволить вам відчути взаємного задоволення, а також підготуватися до наступного акту. У дійсності ви й не повинні припиняти займатися сексом протягом всього вашого зв’язку — навіть якщо ви тимчасово в розлуці, ви однаково можете прагнути до того ступеня інтимності, яку дає вам тільки секс.

Є кілька способів, які можна застосовувати після сексу, щоб запевнити вашого партнера, що він задовольнив вас, виразити йому свою любов і вдячність за те, що він зробив для вас, і показати, що ви розраховуєте на продовження. І принадність цих способів у тім, що це продовження найчастіше наступає набагато раніше, ніж ви розраховуєте!

Внаслідок впливу «Камасутри» і інших підручників із сексу, багато жінок думають, що екстраординарний секс припускає й екстраординарні пози. Ви можете купити спеціальні книжки з фотографіями пар у самих різних позах, наприклад у кріслі. Один раз мене попросили написати тексти до одного такого довідника, але я чесно вказав замовникові, що в 70 відсотках зображених випадків введення полового члена в піхву практично неможливо, не говорячи вже про те, що необхідно ще й робити зворотно-поступальні рухи, які приведуть до взаємного задоволення.

Я думаю, що найбільш важливим критерієм ефективності сексуальної пози є зручність. Ваші полові органи так рясно пронизані нервовими закінченнями, що для досягнення необхідного ефекту досить витратити досить мало зусиль, так що вивертання рук, ніг і всього тіла чи ледве не навиворіт може сприяти хіба що візуальній стимуляції.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


1 комментарий к “Секс: як, коли й де”

 1. Гість написав: Воскресенье, 31 мая 2009, 0:22

  «Є кілька способів, які можна застосовувати після сексу…..»
  Можна їх опублікувати чи це секрет? 🙂

Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

 • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
 • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
 • стас: точно дурак щас в шоу успех...
 • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
 • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
 • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
 • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки