Що потрібно їсти, щоб залишатися стрункою й гарною

Метки:
Автор: Воскресенье, 30 ноября 2008, 15:12Рубрика Домашний очаг. 0 комментариев.

Щоб мати струнку фігуру, багато жінок готові на все. Але не завжди це «все» легко запровадити в життя. Тому питання про те, як, не ущемляючи себе в їжі, досягти бажаного результату й влізти у своє улюблене плаття, стояло гостро й актуально завжди й за всіх часів.

Овочі
Овочі — прекрасний продукт для тих, хто хоче скинути зайві кілограми. Вони мають всі вітаміни, мікроелементами, амінокислотами та інше, забезпечують нормальну життєдіяльність організму. До того ж в овочах є клітковина, що допомагає виводити з організму всі шлаки й шкідливі речовини. Якщо вживати в їжу овочі щодня, то можна легко досягти стрункої фігури.

М’ясо
Дарма деякі радять під час дієти відмовлятися від м’ясних продуктів. Нежирне м’ясо, приміром, яловичина, прекрасний енергетичний продукт, що дозволить вам насититися й довго не відчуття почуття голоду. До того ж енергетичні витрати для переварювання шматочка нежирної яловичини набагато вище, ніж калорійність цього продукту. Таким чином, з’ївши шматок м’яса на обід, ви забезпечуєте свій організм білком, амінокислотами й, саме головне, ситістю. Адже м’ясо переварюється до 8 годин.

Молочні продукти
Незрозуміло, чому цей феномен ще до кінця не вивчений, але кальцій допомагає скинути вагу. Якщо молочні продукти присутні в раціоні щодня, то вони забезпечують всі потреби організму в кальції. Організм не має дефіциту в цьому мікроелементі, і, можливо, це підвищує обмін речовин. Так, кальцій бере участь у процесі вироблення гормонів.

Рідина
Усі знають, що щодня необхідно вживати не менш 2 літрів рідини, однак не всі це роблять. Але ж вода необхідна нашому організму нітрохи не менше, ніж все інше. Саме вода допомагає нашим органам і системам функціонувати нормально. Завдяки їй відбуваються всі процеси в нашому організмі.

Якщо просто воду вам пити складно й неприємно, то можна її замінити зеленим чаєм. Він прекрасно допомагає спалювати зайві жири до того ж ще й прекрасно тонізує. Також цей напій містить масу корисних мікроелементів, які потрібні нашому організму. А антиоксиданти, що містяться усередині, допоможуть зберегти молодість і здоров’я.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки