Солярій: готуємо свою шкіру до літа

Метки:
Автор: Суббота, 2 мая 2009, 10:34Рубрика Уход за телом. 0 комментариев.

Солярій Створення гарної рівної засмаги ставиться до однієї з найбільш актуальних послуг перед початком літнього сезону на ринку косметології. Сучасні солярії порівняно недорого й ефективно додадуть шкірі бажаного кольору. Однак важливо пам’ятати, що впливу «приборканого сонця» піддаються не поверхневі шари шкіри, як це прийнято вважати, а весь організм. Тому важливо знати свій організм, правильно оцінювати самопочуття й пам’ятати про нескладні правила безпеки.

Послуги студій засмаги найбільш популярні в зимовий час і ранньої весни, коли імунітет ослаблений низькими температурами й дефіцитом природного сонячного світла. «Штучне сонце» також буде гарним помічником у справі боротьби з авітамінозом: наприклад, важливий для людини вітамін D3 може синтезуватися в організмі тільки під впливом ультрафіолету. Уважається, що відвідування солярію сприяє й виробленню ендорфинів — гормонів гарного настрою.
Звичайна рекомендація лікарів для жителів нашої кліматичної зони — не більше 50 сеансів засмаги в рік (включаючи солярії й пляжний відпочинок). Відвідування ж студій засмаги радять обмежити 20 сеансами. Оптимальним вважається проведення циклу з 10 сеансів через день і не менш чим місячна перерва перед наступним циклом.

Правила безпеки

Горизонтальність або вертикальність солярію практично не має значення. Засмага виходить однаково рівною. Горизонтальний солярій дозволяє більше розслабитися, а вертикальний заощаджує час.
Правило 1
Важливо знати, якими лампами обладнаний той або інший солярій. Лампи високого тиску припускають швидке одержання засмаги, однак потрібно строго стежити за часом, щоб не одержати опіку. Під лампами низького тиску засмага проявляється повільніше, але ризик перегріти шкіру менший, і час сеансу можна потроху збільшити. Існують і комбіновані солярії. Людям зі світлою шкірою рекомендується починати із приладів, обладнаних лампами низького тиску, і переходити до засмаги під лампами високого тиску поступово, після процедур з комбінованими варіантами ламп.
Правило 2
Середній термін служби ламп у солярії становить 500-800 годин, і замінені вони повинні бути за 100 годин до закінчення строку. Сміло потребуйте сертифікат, у якому повинно бути зазначено, коли почали працювати лампи. Чому це важливо? Загоряючи під тільки що встановленими лампами ви можете сильно обпалитися, так що скоротите сеанс. А зношені лампи випромінюють не більше 30 відсотків від початкової потужності, і ви не одержите того ефекту, на який розраховували.
Правило 3
Поцікавтеся в співробітника салону, які рекомендації для вашого фототипу. Це важливо, оскільки для кожного із чотирьох фототипів розрахований рекомендований час засмаги. Крім того, спеціальна салонна косметика для засмаги також розроблена для різних фототипів, і повинна підходити саме вам. До речі, звичайний крем для засмаги в солярії використовувати не потрібно. Купуючи косметику, попросіть сертифікат, поцікавтеся строком придатності й прочитайте інструкцію, що повинна бути вам надана.
Правило 4
Вам повинні надати захисні окуляри, шапочку або косинку, а також захист для грудей (жінкам опромінювати груди в солярії не рекомендується).
Запитаєте, як вирішуються питання гігієни, особливо якщо ви вибрали горизонтальний солярій або солярій у вигляді крісла.
Правило 5
Перед відвідуванням солярію не рекомендується ходити в лазню або сауну, тому що це частково позбавляє шкіру захисту й можна сильно обпалитися. Безпосередньо перед сеансом змийте косметику, зніміть прикраси. Нанесіть салонні засоби для засмаги. Родимки, папіломи й інші дефекти на шкірі краще не піддавати прямому впливу солярію й чим-небудь прикрити. Після процедури обов’язково скористайтеся зволожуючим кремом. Ніяких косметичних процедур у цей день більше проводити не потрібно. Не рекомендується приймати холодний душ у цей день.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки