Сучасні зачіски літнього сезону

Метки:
Автор: Понедельник, 8 июня 2009, 18:45Рубрика Прически. 0 комментариев.

Сучасні зачіски Важливим елементом вашого образу, особливо влітку, є ваша зачіска. Їй ви повинні приділяти не менше уваги, аніж підбору одягу або макіяжу. І так, час довідатися, що ж нам пропонують найбільш досвідчені фахівці у створенні сучасних зачісок.

Влітку 2009 року у моді будуть елегантний, жіночний, романтичний стиль, тому й зачіски повинні бути легкі, повітряні, навіть трошки недбалі.
Явним лідером серед зачісок є — начіс. Пишність, легкість, крапелька недбалості — от він ідеал жіночої гарної зачіски. Будь-яка модна зачіска з начосом буде виглядати чудово. Безумно модно буде виглядати відкрите чоло з начосом. Небагато хуліганства нікому не перешкодить. Бути бешкетною також модно!
Сучасні зачіски
Через те що нинішнього літа в моді романтичний стиль, ми не можемо не розповісти про таку ніжну зачіску, як звичайні, прості локони? Тому що з моди вийшли зиґзаґоподібні проділи, то локони потрібно зробити на прямий проділ. Особливо гарно будуть виглядати пружні локони в стилі 40-х років. Якщо у вас довге волосся, то вам дуже повезло, тепер не треба робити складні зачіски, легкі локони й ви неперевершені.

Якщо у Вас здорове, гарне, доглянуте волосся, то це тенденція для вас. Зараз у моді пряме, гладке, блискуче волосся.
Сучасні зачіски
Ну, або якщо Ви шанувальниця пучків, то й на Вашій вулиці настало свято! Не важливо, де ви його зробили, як і скільки. Головне його оригінально прикрасити. Шпильками, бантиком, якою-небудь стрічечкою (так ніжно й романтично), мереживами й т.д. Отут можна багато чого придумати. Дайте волю своєї фантазії.
Сучасні зачіски
А якщо Ви захотіли зробити стрижку, то вона обов’язково повинна бути каре. Зараз вона на піку своєї популярності. Отут теж можна втілити в реальність будь-які задуми. Головне не будьте банальними, придумайте щось оригінальне. І тоді ви будете найгарнішою, жіночною, елегантною й палко коханою своїм хлопцем.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки