Світлана Лобода: «Мені не принципово зайняти місце вище, ніж Приходько» Anti-Crisis Girl

Автор: Суббота, 16 мая 2009, 8:41Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Anti-Crisis Girl Пісня артистки Світлани Лободи на «Євробаченні» «Be My Valentine! (Anti-crisis girl)» продовжує традиції колишніх українських учасниць «Євробачення», починаючи з Руслани. Світлана Лобода теж виконала номер азартний, силовий, з акцентованою сексуальністю й ритмічним запалом. Шансів на успіх киянці додає й те, що вона й колись була популярна в Східній Європі — завдяки участі в пікантному тріо «ВІА Гра». А напередодні «Євробачення-2009» випустила дебютний альбом Anti-Crisis Girl з піснями на англійській і російській мовах.

Далі надаємо інтерв’ю зі Світланою Лободою.

Напевно, ви можете вважати сцену СК «Олімпійський» знайомою і рідною, адже успішно виступали тут ще в тріо «ВІА Гра»?!

Так, на врученні премії Муз-Тв. Тоді ми співали дуетом. Але не можу сказати, що вже відчуваю підтримку сцени «Олімпійського». Однак коли перебуваєш на ній — мимоволі відчуваєш себе великим артистом.

Саме це відчуття допомогло представити на «Євробаченні» номер з настільки складними й декораціями?

Не думаю, що допомогло. Тому що декорації привезли тільки на першу репетицію. А до цього ми їх навіть не бачили. Спочатку був один задум. Потім довелося робити нову конструкцію. І, звичайно, на першій репетиції ще нічого й не працювало… Як ми викрутилися?! По давній приказці: спочатку створюємо собі труднощі, а потім їх героїчно вирішуємо…

Ви вибрали для «Євробачення» досить іронічну пісню. Намагалися в такий спосіб скоріше позбутися від іміджу сексі, хітів про любов, на яких завжди орієнтувалася «ВІА Гра»?

У мене тепер іронічний імідж. Я вважаю що в моїй країні людина повинна вміти глузувати із себе, над ситуаціями, які може бути не зовсім радують нас у житті.

Напевно за вас у Росії будуть боліти й шанувальники групи «ВІА Гра»?
Лобода: От вуж не знаю, все-таки з тих пір як я там виступала пройшло чотири роки. У мене батьки, до речі, великі консерватори. Мама взагалі дуже довго звикала до іміджу, що був потрібний від мене в «ВІА Грі». А тато говорив, що йому «як чоловіку подобається», але «як татові подобається не дуже»…
Зараз батьки розуміють, що я все роблю від чистого серця. І тому сприймають мене й підтримують. Мама й тато знають, що є грань, яку я ніколи не переступлю. Наприклад, не піду на провокаційну скандальну подачу ні з яким іміджем.

Глядачі й колеги будуть порівнювати вас із Настасією Приходько, теж киянкою, але виступаючої за Росію…
Не порівнюють. Як же нас порівнювати, якщо в нас зовсім різні позиції й пісні?!

Ще як будуть, адже Приходько дискваліфікували на Україні тому що проспівала на російському, а місцевий регламент дозволяв тільки український і англійський! Ви, до речі, уважаєте, що це справедливо?
Лобода: Я вважаю, що в житті багато несправедливостей. Але кожен вправі вибирати те, що йому більш близько.

Усе в поп-музиці СНД давно переплетено. От і «ВІА Гра» була групою київьско — московською. Можливо, якби Приходько не дискваліфікували в Києві, вона могла виграти український відбір. А ви б тоді мали б, можливо, бажання представляти Росію?

Таке навряд чи б відбулося. Я хотіла виступати саме за свою батьківщину. І мені навіть не принципово зайняти на «Євробаченні» місце вище, ніж Приходько. Це абсолютно однаково… Мені принциповіше, щоб люди полюбили мене й мою команду.

Anti-Crisis Girl


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки