Троянди на підвіконні цілий рік

Метки:
Автор: Суббота, 2 мая 2009, 10:31Рубрика Інтер'єр. 0 комментариев.

Троянди на підвіконні цілий рік На підвіконнях у ящиках уже підростає розсада перців, томатів. А хтось будує плани про те, чим би прикрасити дачні клумби. Усе популярніше стають троянди. І хоча вони вже не рідкість у сибірських садах, проте як і раніше захоплюють. Наші читачі цікавляться мініатюрними трояндами, говорять, вони настільки гарні й так рясно цвітуть.

— Садівників цей вид цікавить в першу чергу тим, що мініатюрні троянди непогано зимують у наших умовах. Вони взагалі здатні легко пристосовуватися до будь-яких умов. Їх часто вирощують у контейнерах, підвісних кошиках, на клумбах, бордюрах і альпійських гірках, а також у кімнатних умовах при певній вологості повітря й достатнім освітленні. Квітки бувають найрізноманітнішого забарвлення: білі, абрикосові, жовті, перлово-рожеві, жовтогарячі, червоні. Є сорти двоколірні й смугасті. Квітки — від 1,5 до 5 сантиметрів у діаметрі. Цвітуть рясно й довго, до самих морозів. Форма кущів — від міні (15 — 20 див) до плетистих, що досягають довжини 1,5 — 2 метрів. Висаджувати мініатюрні троянди треба на злегка піднятих клумбах. Ґрунт не повинен бути занадто важким. Залишати на зиму можна тільки троянди, висаджені навесні, тому що коренева система в них маленька й рослина за літо повинна зміцніти й підготуватися до зими.

Однолітні міні-троянди часто гинуть при недостатньому догляді вже в перший рік, тому необхідно з моменту посадки ретельно доглядати за ними. Шляхом формування пагонів, підгодівель, поливів потрібно намагатися одержати досить міцний кущик, щоб він міг добре перезимувати.

Навесні проводять санітарну обрізку: видаляють обмерзлі й поламані пагони. Після обрізки відбувається омолодження куща, його форма стає більш акуратною, пагони більш сильними, цвітіння рясним.

Мініатюрні троянди доступні для вирощування будь-якому садівникові, адже невелике містечко можна знайти навіть на самій маленькій ділянці або на підвіконні в будинку.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки