Учасники «Євробачення-2009» готуються до фіналу

Автор: Четверг, 14 мая 2009, 18:57Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

Меладзе Напередодні пройшли останні репетиції двадцяти п’яти фіналістів. Деякі номери зазнали змін, зокрема той, котрий представить російська учасниця Анастасія Приходько.

Навіть за кілька годин до фінального концерту претенденти на перемогу продовжують костюмовані репетиції. Проводять їх при глядачах, щоб краще звикнути до сцени й атмосфери залу. У п’ятницю їх відбулося відразу два: артисти, продюсери, режисери, телеоператори, усі, хто бере участь у проведенні — фактично — чемпіонату Європи з сучасної популярної музики, продовжували відточувати майстерність, працювати над нюансами. Щоб у суботу, 16 травня, шоу стало відточеним до дріб’язків і пройшло без творчих або технічних накладок.

42-літня француженка Патриція Кас, напевно, сама знаменита (але не сама старша) з учасників музичного «Євробачення-2009». При цьому вона — одна із самих консервативних у своєму виступі. Пісня Et S’il Falliat Le Faire багато в чому продовжує традиції хіта «Мадемуазель співає блюз», з яким Кас саме й прославилася — рівно 20 років тому. Хоча в номері для «Євробачення» є й віяння її недавнього альбому з назвою «Кабаре». Сама французька зірка у відповідь на прохання пояснити сенс її участі у конкурсі — адже й без того вона відома, не має недоліку в гастролях, так чи варто тріпати собі нерви?! — відповідає: «Я приїхала сюди, щоб перемагати. Вірю, що так і буде. На батьківщині мене називають послом французької пісні. І я несу у своїй творчості головні риси, які нас відрізняють: романтичність, крихкість, але в той же час — силу. Щоб знову показати французьку пісню в такому великому форматі, я й приїхала в Москву!»

При цьому Патриція Кас помітила, що не приїхала б на «Євробачення», якщо б з цього року тут не відродили роботу професійного журі. Стало бути, і вибір переможця буде більш об’єктивним.
І англійка Джейж Івен також палко бажає саме поборотися за престиж національної пісні. Учасники від Великобританії — однієї з головних країн у сучасній музичній культурі, яка дала світу The Beatles, Queen, Deep Purple, Sex Pistols і Coldplay, — статисти на «Євробаченні» уже багато років. Тому заради реабілітації її престижу були демобілізовані в Москву кращі творчі сили: Ендрю Ллойд Уеббер і Діана Уоррен написали хіт, а поп-зірки поділилися із Джейд сценічними секретами.

Але, звичайно, ми будемо уболівати за Анастасію Приходько. Із часу перших репетицій сама пісня й сценографія змінилися. Про те, у чому переваги й козирі Насті у фіналі, розповідати їй самої здалося, очевидно, не дуже зручним. Тому на питання вирішив відповісти її продюсер Костянтин Меладзе:

— Ми вибрали жанр, у якому Настя проявляє себе яскравіше всього. В пісні «Мамо» є все — етнічні мотиви! Вийшла пісня, здатна показати кращі можливості Приходько.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки