Уроки засмаги на початку літа

Метки:
Автор: Четверг, 14 мая 2009, 14:44Рубрика Уход за телом. 0 комментариев.

Уроки засмаги на порозі літа Літо, море, сонце, пляж. Що може бути краще? Таке бажання втекти від міської суєти, шуму, роботи на морський берег з білою піною, яка набігає на берег, хвиль, поніжитися під теплими променями золотого сонця, побродити босоніж по гарячому піску або теплим камінчикам.

І от мрії збуваються! У перший день відпочинку ми забуваємо про усе на світі, підставляючи своє замучене тіло під ласкаві теплі промені сонячного світла. Багато хто з нас під час відпочинку воліють перебувати біля води протягом дня. Хоча біля моря вологе повітря й благотворно впливає на шкіру під час засмаги, але перестаратися в цій справі фахівці й медики не рекомендують. Потрібно пам’ятати одну просту річ — загоряти потрібно правильно і в міру!

Час для засмаги найкраще вибрати в проміжку з 9 до 11 або з 15 до 18 годин, коли сонячні промені не мають сильного впливу на клітки шкіри й не обпалюють її. Якщо на пляжі ви знаходитесь досить багато часу, то шкіру обов’язково потрібно змазати зволожуючим кремом. Так само додатково шкіру варто захищати кремом від засмаги, що має високий ступінь захисту від ультрафіолетових променів, зволожує, живить шкіру й запобігає її старінню. На сьогоднішній день у магазинах і аптеках ми легко можемо знайти різні лінії засоби з догляду за шкірою на свіжому повітрі. Звичайно, ціна не завжди відіграє головну роль, але хочемо нагадати, що найкраще вибирати натуральну косметику перевірених часом фірм, а не піддаватися рекламі і яскравій упаковці.

Варто пам’ятати, чим світліше шкіра, тим сильніше повинен бути захист. На упаковці із кремами сила захисту зазначена, для світлої шкіри максимально SPF-60, для темної досить буде рівня захисту SPF-6. Як тільки шкіра трохи засмагне, захист можна зменшувати.

Виходячи з води, зайву вологу зі шкіри варто промокнути пляжним рушником, інакше можуть утворитися опіки. На пляжі потрібно обов’язково носити головний убір, бажано із широкими полями й захищати очі від яскравого сонця окулярами. Сонячні ванни варто приймати не більше 1,5 годин з перервами на купання в море.

Під впливом сонячних променів в організмі людини виробляється вітамін Д, який необхідний для профілактики остеопорозу, тому що за допомогою цього вітаміну відбувається засвоєння кальцію. Але якщо час засмаги перевищує норму, користі організму стає усе менше, надлишок сонячних променів сприяє передчасному старінню шкіри й появі зморшок. І не забувайте про пляжні парасольки, під їхньою широкою тінню завжди можна вкритися від прямих сонячних променів.

Після прийняття сонячних ванн необхідно зволожити шкіру, тим самим дати їй відпочити. Скористайтеся молочком після засмаги, що заспокоїть і зволожить вашу шкіру й уже завтра ви зможете без шкоди для організму знову насолоджуватися сонячними ванними й отримувати море задоволення!


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки