Вибір стрижки — справжнє мистецтво!

Автор: Среда, 20 мая 2009, 7:12Рубрика Прически. 0 комментариев.

Зачіски Людям властиво змінюватися. Особливо це заняття люблять жінки. Але крім внутрішніх змін усі жінки люблять міняти свій неповторний образ.

Зміни відбуваються у всьому, починаючи з одягу й макіяжу й закінчуючи новою стильною зачіскою. Але якщо ми самі можемо підібрати собі новий гардероб і зробити макіяж, то нову стрижку завжди доводиться довіряти чужим рукам.

Якщо у вас немає свого особистого стиліста, то відправитись до нового салону страшнувато, адже ніколи не знаєш, якою звідти вийдеш. А кому хочеться заплатити гроші й залишитися незадоволеною?

Перед тим, як приступити до справи, необхідно поговорити з перукарем безпосередньо про ваші бажання. Намагайтеся як можна більш детально пояснити йому те, що ви хочете бачити у своїй зачісці. Добре, якщо у вас є можливість принести із собою кілька фотографій зачісок, які вам сподобалися. Стиліст допоможе вам наблизитися до ідеалу, виходячи зі структури й типу вашого волосся.

Але зверніть увагу на те, що справжній перукар завжди сам повинен вивчити ваш зовнішній вигляд, щоб знати, як підкреслити й виділити всі ваші переваги. Якщо цього не відбувається, краще не довіряйте своє волосся цьому перукарю. Вам дуже повезе, якщо ви залишитеся задоволені стрижкою в такого «фахівця».

Враховуйте, що нова стрижка повинна не тільки підкреслити достоїнства й всі аспекти вашої привабливості, але й ретельно сховати недоліки. Мода модою, але намагайтеся вибрати зачіску виходячи із цього, адже ваша мета виглядати не тільки модною й оновленою, але й гарною.

Перейдемо безпосередньо до можливих недоліків, які необхідно сховати:
Якщо у вас загострене підборіддя, довжина волосся повинна бути нижче підборіддя. Наприклад, можна зробити довге каре або стрижку із рваними кінцями. Якщо постригти волосся до лінії загостреного підборіддя, це тільки підкреслить і виділить його.

При квадратному підборідді досить зробити стрижку із закругленими пасмами, щоб візуально округлити підборіддя.

Якщо у вас високе опукле чоло, краще сховати його під стильним чубчиком.
Обов’язково проконсультуйтеся з перукарем з приводу того, як підтримувати зачіску в домашніх умовах, як доглядати за вашим типом волосся, як часто треба мити голову й коли приходити в салон наступного разу для корекції стрижки.

Догляд за волоссям
Якщо не приділяти волоссям належної уваги, вони стають зовсім жалюгідними й мають негарний вигляд. І це стосується як чоловіків, так і жінок. Головна умова збереження привабливості волосся: необхідно тримати їх у чистоті. Немите, сальне волосся виглядає так само жахливо, як і лупа на чистому волоссі. Крім того, брудне волосся може стати причиною різних хвороб, тому як через ушкодження шкіри голови може проникнути інфекція.

Будь-яке волосся необхідно розчісувати щодня по декілька разів на день за допомогою щітки або гребінця. Так поліпшується кровообіг шкіри голови й волосся стає міцнішим.

Розчісуючи волосся, ви розподіляєте жир рівномірно по волоссю, що робить його більше блискучим і гладкими, а також очищає голову від лупи.

Якщо у вас довге волосся, починайте розчісування з кінців і піднімайтеся нагору. Власницям короткого волосся варто розчісувати його від коріння.

Доглядайте за своїми волоссям, їх краса та блиск — це показник вашого здоров’я.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки