Хто краще, п’яна «рідна» мати або турботлива родина з Португалії?

Автор: Пятница, 29 мая 2009, 19:18Рубрика Домашний очаг. 0 комментариев.

Наталья Зарубина В Інтернеті почався збір підписів під петицією про повернення 6-літньої дівчинки Олександри Зарубіної в Португалію до прийомної родини. У першу ж добу петицію підписали близько тисячі чоловік.

Телерепортажі федеральних каналів про «Сашку з Португалії» викликали справжній шок. Подружня пара Жоао Пин’єру й Флорінда Вієра просять повернути їм прийомну дочку Олександру, яку за рішенням португальської влади віддали біологічної матері Наталії перед тим, як жінку депортували на батьківщину до Росії.

Кілька років назад Наталія Зарубіна виїхала в Португалію на заробітки, народила дочку й залишилася жити в країні нелегально. Грошей на їжу катастрофічно не вистачало, але на роботу Наталя влаштуватися не могла — не з ким було залишити дитину. Подруга порадила їй родину, що може посидіти з дівчинкою — португальську пару Жоао й Флорінду.

Незабаром португальська влада з’ясувала, що Наталія Зарубіна перебуває в країні нелегально. Депортувати мати без рідної дочки вони не могли, однак Жоао й Флорінда зажадали позбавити Наталію батьківських прав і залишити Олександру їм на виховання. Після 3 років судових процесів Наталія Зарубіна змогла повернути собі дочка й відвезти її в рідне село Пречисте Ярославської області. Здавалося б, довгоочікуваний щасливий кінець? Але ні, це скоріше трагедія…

Наталія Зарубіна страждає важкою алкогольною залежністю, живе в злидарських умовах і веде аморальний спосіб життя. Прямо перед телекамерами кореспондентів вона б’є дівчинку, скаржачись на її прийомних португальських батьків, які розбалували її дитину. 6-літня Сашко ні слова не розуміє на російській й від жаху закриває очі руками, просячись назад у португальську родину.

Замість того, щоб позбавити Наталію батьківських прав, російське консульство відмовило прийомним батькам Олександри в російських візах. Хоао й Флорінда з жахом спостерігають за життям дівчинки по телебаченню й нічим не можуть їй допомогти.

У ці дні жителі Португалії розгорнули велику кампанію в захист Олександри. В Інтернеті зібрано вже більше 7 тисяч підписів під петицією про повернення 6-річної дівчинки, серед яких багато росіян.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки