Як правильно вибрати косметику

Метки:
Автор: Вторник, 21 октября 2008, 7:36Рубрика Парфумерія. 1 комментарий.

«Менеджери персоналу великих косметичних компаній не дарма одержують свою заробітну плату. Одне з їхніх головних завдань — навчити продавців косметики розповідати казки про чудодійні фірмові креми. У цьому на своєму досвіді переконалися журналісти нашого видання, що прослухали п’ятиденні курси-тренінги й потім трошки попрацювали продавцем. Зокрема, менеджер навчав:

— «Будову шкіри треба знати назубок, щоб «написану на обличчі» проблему клієнта визначити з першого погляду. Тоді можна рекомендувати те, що йому потрібно. А що йому потрібно — вирішимо ми самі. Головне — продавець повинен переконати клієнтів, що в силах вирішити будь-яку його проблему. У вас слабка шкіра — виправимо! Целюлит — заберемо! Ми знайдемо панацею від будь-якого лиха.

— А це дійсно так? — запитала моя сусідка.

— Ой, ну не будьте ж такими наївними. Мої дорогі, звичайно ж, креми допомагають створити видимість краси й прикрити проблеми. Але в основному всі ми жертви вмілого маркетингу. Розкрию вам деяких. Але тільки тс-с-с-с! Покупці про це знати не повинні!»

Чому не можна вірити рекламі косметики

1. Реклама: «Наш сонцезахисний крем можна використовувати під час купання».
Насправді: Водостійких сонцезахисних кремів не існує в природі.

2. Реклама: «Наш засіб очищає шкіру й звужує розширені пори».
Насправді: Один раз розширені пори звузити неможливо. Всі засоби тільки ущільнюють пори, і візуально вони стають менш помітними.

3. Реклама: «За допомогою нашого засобу за пару тижнів ви зможете позбутися целюлиту».
Насправді: Одним кремом не обійтися. Прийдеться займатися спортом, робити масаж, правильно їсти, і тільки на цій основі й вплине чудесний надто дорогий крем! А дівчат для реклами засобів проти целюліту вибирають не старше 16 років. Тому в них така чудесна підтягнута шкіра.

4. Реклама: «Наш крем створений для корекції грудей».
Насправді: Якщо від природи ти «щаслива» власниця першого розміру, то ніякий крем не допоможе його збільшити. Єдиний засіб збільшення груди — пластичний хірург.

5. Реклама: «Наш новий крем працює на дермальному рівні».
Насправді: У шарах шкіри, між епідермісом (верхній шар шкіри) і дермою (більше глибокий шар шкіри), розташовується шар материнської клітковини, що не пропускає в дерму взагалі нічого!

6. Реклама: «Наш крем видаляє пігментні плями».
Насправді: Пляму, що з’явилася, видалити неможливо. Максимум її можна освітлити. Але немає гарантій, що через місяць вона не з’явиться знову.

Кілька простих правил, які допоможуть вам вибрати правильну косметику:

1. Не купуйте косметику на розпродажах. Дуже часто туди вивалюють або брак, або прострочену продукцію. Особливо цим грішать продавці з «акваріумами» (прозора баклажка зі зниженою в ціні косметикою).

2. Найпростіший спосіб, що використають продавці, щоб збути некондицію, — втертися в довіру до покупця. Тому як тільки вам і вашій шкірі починають співати дифірамби — будьте особливо уважні.

3. Крем найкраще купувати з дозатором. По-перше, менше підробок. По-друге, менше ймовірність, що туди підмішають щось ліве.

4. Самим швидкопсувним продуктом, як не дивно, є туш. Перевіряйте її строк придатності з особливою старанністю. Інакше як мінімум подразнення вам забезпечено.

5. У невеликому магазині велика ймовірність, що вам продадуть продукт, яким уже хтось намазався, попудрився або нафарбувався. Тому завжди звертайте увагу на обгортку. І якщо вам здається, що її вже відкривали, попросіть інший екземпляр.

6. Купувати косметику найкраще в спеціалізованих магазинах. А ще краще — в аптеках. Підробки дорогих товарів зустрічаються набагато рідше.

7. Дійсна косметика сильно відрізняється за цінами від підробки. Тому не женіться за дешевиною.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


1 комментарий к “Як правильно вибрати косметику”

  1. Алина написав: Суббота, 14 ноября 2009, 12:04

    Я, к сожалению тоже попалась на некачественную просроченную косметику. Приобрела в магазине ДЦ шампунь Yang, оказалось, что их производят в Китае, и имели место быть очень неприятные последствия: зуд, шелушение, перхоть появилась. Я считаю, что принимать какие-то меры, ведь это опасгая химия и целая сеть таких магазинов!

Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки