Як вижити в сучасному суспільстві (інструкція)

Автор: Понедельник, 15 июня 2009, 6:31Рубрика Родина й діти. 0 комментариев.

Вас не забезпечили інструкцією до життя у момент вашого народження. А якби ви її отримали, вона виглядала б так:

1. Ви отримаєте тіло. Воно може вам подобатися або не подобатися, але це єдине, що точно буде у вашому розпорядженні до кінця ваших днів.
2. Вам доведеться вчитися у школі під назвою Життя на планеті Земля. Кожна людина і кожна подія — ваш універсальний Вчитель.
3. Не існує помилок, тільки уроки. Невдачі — невід’ємна частина успіху. Жертв немає — тільки студенти.
4. Урок повторюватиметься у різноманітних формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не засвоїте легкі уроки, вони стануть важчими. Коли засвоїте — перейдете до наступного уроку.
5. Зовнішні проблеми — точне віддзеркалення вашого внутрішнього стану. Якщо зміните свій внутрішній світ — зовнішній світ так само зміниться для вас. Біль — це спосіб, який Всесвіт використовує, щоб привернути вашу увагу.
6. Ви зрозумієте, що урок засвоєний, коли ваша поведінка зміниться. Мудрість досягається практикою. Трохи чогось — краще, ніж багато нічого.
7. Немає місця, кращого ніж «тут». «Там» нітрохи не краще, ніж «тут». Коли ваше «там» стане «тут», ви отримаєте інше «там», яке знову здаватиметься кращим, ніж «тут».
8. Інші — лише ваше віддзеркалення. Ви не можете любити або ненавидіти те, що є у інших, якщо це не відображає ваших власних якостей.
9. Життя майструє раму, а картину пишете ви. Якщо ви не візьмете відповідальність за написання картини, то за вас її напишуть інші.
10. Ви отримаєте все, що захочете. Ви підсвідомо вірно визначите, скільки енергії на що витратити і яких людей привернути до себе. Отже, єдино вірний спосіб визначити, чого ви хочете — подивитися на те, що ви уже маєте.
11. У визначенні, що «правильно», а що «неправильно» мораль — поганий помічник. Робіть краще з можливого.
12. Усі відповіді знаходяться у вас. Ви знаєте більше, ніж написано у книгах. Все, що ви маєте робити, — дивитися у себе, слухати себе і довіряти собі.
13. Ви забудете про все це.
14. Ви пригадаєте про це завжди, коли захочете.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки