Як зробити ваші очі гарними

Метки: ,
Автор: Среда, 20 мая 2009, 6:27Рубрика Макияж. 1 комментарий.

Як зробити ваші очі гарними Очі — важлива деталь образу. Гарні, великі очі можуть відволікти від інших, менш цікавих рис обличчя. Тому так важливо навчитися їх правильно виділяти, підкреслюючи переваги й приховуючи недоліки.

Безперечно, одне з головних правил здорового вигляду обличчя та й всього тіла — здоровий спосіб життя. Згадаєте свій погляд у дзеркалі після безсонної ночі або довгого святкування Нового року: почервонілі очі, припухлі віки… І навпаки, здоровий сон і правильне співвідношення роботи й відпочинку зможуть створити з вашим поглядом зворотний ефект.

Багато жінок після 30-ти років не можуть себе змусити вийти на вулицю без косметики, та й ні до чого це: з віком втрачається ніжний відтінок шкіри, яскравість волосся, вій і брів, свіжість губ. І усе більше ми починаємо стежити за собою, стежимо за режимом сну й відпочинку та й вже не дозволяємо собі деякі вільності із власним організмом.

Тіні — це той інструмент, що допомагає жінці робити зі своїми очами все, що завгодно. Професійно володіючи тінями, ви вподібнюєтеся художникові — портретистові, який накладає мазкі так, щоб ваше обличчя перетворилося в прекрасний витвір мистецтва.

При цьому бажано додержуватися основного правила макіяжу — світлими тінями позначати те, що необхідно виділити, підкреслити, темними тінями маскувати те, що необхідно сховати.

Якщо очі опухлі від природи, а вас це не влаштовує, використовуйте тіні тільки світлих відтінків; або більш темні на опуклих частинах ока, у краю росту вій, а світлі — на впалих ділянках ближче до складки віка. Найкраще вибирати тіні димчастих тонів.

Якщо очі глибоко посаджені — їх необхідно гримувати відповідно до цієї особливості: під бровами накладати світлі тіні (золотаві, рожеві, тілесного кольору), на нижнє віко краще помістити тіні блакитних кольорів, край росту вій інтенсивно підвести коричневим олівцем, плюс — використовувати об’ємну туш для вій.

Ще один прийом для збільшення очей — підняти брови за рахунок нанесення світлих тіней під ними. На верхнє віко в цьому випадку накладаються тіні світлих, але яскравих тонів. Контур ока підкреслюється тінями помірної яскравості. Олівець для очей — синій, бузковий, коричневий.

Бувають випадки, коли щаслива власниця мигдалеподібних очей хоче зробити їх крупніше. І це можливо. У внутрішнього кута ока кладуть темні тіні, на краю — більш світлі. Залишається тільки олівцем підкреслити внутрішній кут ока.

Звичайно ж, це не всі секрети макіяжу, а тільки його основи. З написанням кожної наступної статті ми поступово будемо проходимо наступні стадії майстерності у нанесенні макіяжу, будемо пробувати, експериментувати.

Тільки в такий спосіб можна зрозуміти, що ж насправді потрібно конкретно вам і як підібрати для себе самий гарний макіяж, який зробить вас чарівною дівчинкою. А звідси, як наслідок, щасливою.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


1 комментарий к “Як зробити ваші очі гарними”

  1. Juitiertneers написав: Понедельник, 28 февраля 2011, 8:28

    потрібно перевірити:)

Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки