«Євробачення»: визначилися перші фіналісти

Автор: Среда, 13 мая 2009, 5:13Рубрика Євробачення-2009. 0 комментариев.

За підсумками першого півфіналу конкурсу «Євробачення-2009» у фінал вийшли представники 10-ти країн. Це Вірменія, Боснія й Герцеговина, Ізраїль, Ісландія, Мальта, Румунія, Португалія, Туреччина, Фінляндія, Швеція. Не потрапили до фіналу Андорра, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Македонія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія.

Перший півфінал відбувся вчора 13.05.09 у Москві. Вели концерт російський ведучий Андрій Малахів і супермодель Наталя Водянова.

Другий півфінал «Євробачення» відбудеться 14 травня, будуть визначені наступні 10 фіналістів.

Фінал Євробачення відбудеться 16 травня.

Росію на конкурсі представляє українська співачка Настасія Приходько, що автоматично попадає у фінал, як і представники країн-спонсорів конкурсу — Великобританії, Іспанії, Німеччині й Франції.

Додамо, що вчора навколо «Євробачення» у Москві виник черговий скандал: представники Голландії заявили, що можуть відмовитися від участі в конкурсі, якщо буде заборонене проведення в російській столиці гей-параду. Цей захід запланований, як і фінал «Євробачення-2009», на 16 травня.

Журі російського «Євробачення» очолив Пилип Кіркоров. Нинішній конкурс «Євробачення» експерти оцінюють як самий дорогий. З фінансової точки зору Росії він принесе тільки збитки. Бюджет конкурсу складається з п’яти джерел. Основними є — уряд Росії, який виділив мільярд рублів, уряд Москви, що дав 200 мільйонів рублів, Європейський віщальний союз, який перевів на рахунок «Євробачення» біля шести мільйонів доларів. Більша частина грошей пішла на будівництво сцени, оренду «Олімпійського», рекламу, транспорт, супровід делегацій, екіпірування обслуговуючого персоналу. При цьому за зовнішню рекламу, розміщену в Москві, організаторам платити не довелося, тому що її розмістили в рамках соціального замовлення.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки