Зачіски для круглого обличчя

Метки:
Автор: Четверг, 30 апреля 2009, 16:23Рубрика Прически. 0 комментариев.

Зачіски для круглого обличчя Кругле обличчя багатьох жінок приводить до занепокоєння: «Моє обличчя схоже на футбольний м'яч!» «Просто млинець якийсь, начебто сковородою вдарили!». Якщо ви відноситесь до таких жінок, то не думайте, що ми будемо вас жаліти. Одна з головних особливостей жінки це вміння недоліки перетворювати в достоїнства. А інакше як ми зможете носити горде звання Жінки!

Якщо ви шанувальниця голлівудських «зірок», то зможете безкоштовно вчитися носити підходящі стрижки й зачіски в акторок, наприклад, у Дрю Берримор. Вона одна із прекрасних власниць круглого обличчя й анітрошки через це не бентежиться.

Особливості круглого обличчя
Візьміть лінійку й виміряйте відстань між чолом і підборіддям, відстань між вилицями. Вона повинна бути однаковою у всіх вимірах. Тоді ви точно будете знати, що ваше обличчя круглої форми.

Ваша мета
Ваше ціль всіма способами подовжити обличчя. Для цього ви може зробити короткий чубчик, до середини чола. Але в такому випадку не забудьте прикрити вуха волоссям. Якщо перспектива короткого чубчика вас не приваблює, відмовтеся від нього. Скористайтеся проділом. Найкраще підійде не прямій, а косий проділ

Короткие стрижки так само зробить візуально обличчя вужче. При цьому його контури повинні розширюватися від вух нагору. Верхівка повинна бути піднятою й навіть пишною. Тільки занадто коротка стрижка буде давати інший ефект.

Замість короткої стрижки ви можете зробити стрижку з довгим волоссям до плечей. Приміром, каре з відкритим лобом, буде витягати обличчя. Не бійтеся довгого прямого волосся. Воно візуально зроблять обличчя довшим.

Що не можна робити
Не можна знущатися зі своєї зовнішності й робити завивку. Вона тільки зробить ваше обличчя ще ширшим. Якщо у вас пишне волосся, то намагайтеся приборкати його всіма можливими способами, наприклад, лаками й гелями. Ще одна важлива деталь: ніколи не зачісуйте волосся назад. Це підкреслить округлість вашого обличчя.

Мудрі поради
Стрижка й зачіска залежить не тільки від форми обличчя.
Якщо у вас ріст більш ніж 170 см, то краще не робити коротких стрижок. Вони зроблять фігуру ще більш високою й худою.
Якщо у вас коротка шия, то робіть високі зачіски. Вони не тільки подовжать обличчя, але й візуально зроблять шию довшу. Якщо шия, як у казках говориться, «лебедина», то намагайтеся її прикрити локонами

Подовжити обличчя за допомогою зачіски не важко. Головне, ніколи не впадати в паніку!


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки