Жінка вийшла заміж через дві години після пологів

Автор: Понедельник, 25 мая 2009, 19:39Рубрика Життя як воно є. 0 комментариев.

Жінка вийшла заміж через дві години після пологів Дві самих відповідальних події в житті жінки – народження дитини й заміжжя – 19-літня Сіобан Джонс спромоглася зробити всього за 3 години. Фантастика? Нічого подібного! Після народження доньки в 13.50 дня молода мама швидко прийняла душ, надягла весільне плаття й заквапилася на одруження, намічене на 16.30. Майбутній чоловік Роберт і 50 гостей, запрошених на свято, терпляче чекали її появи.

Сіобан Джонс і Роберт Блек збиралися одружитися через два тижні після народження дитини. Коли Сіобан зрозуміла, що вагітна, пара прийнялася обчислювати дату появи маляти, щоб призначити день весілля. Справа в тому, що обоє служать в армії за контрактом.

В 21-річного Роберта — контракт в Афганістані. Відпустка — усього два тижні. Роберт розраховував взяти її в такі строки, щоб на самому початку забрати Сіобан з пологового будинку, а до закінчення — женитися. План Сіобан і Роберта був перелічений до дня, і так би все й трапилося, але…

Доня Сіобан і Роберта не поквапилася з’явитися на світ в покладений строк. Всупереч прогнозами акушерів, пологи затримувалися. А от день весілля невблаганно наближався. Останні приготування до нього закінчилися, і пара вже починала помітно хвилюватися.

Молоді до останнього сподівалися, що все обійдеться. Сіобан навіть жартувало: «А раптом маля затримається в моєму животі на два тижні й народиться в день весілля?» Майбутня мама й припустити не могла, що вона як у воду дивилася. Роберт відвіз її в пологовий будинок ранком у день весілля.

«Коли Сіобан увійшла в пологову палату, вона сказала, що сьогодні в неї одруження, і запитала, чи можемо ми їй допомогти народити швидше. Ми запропонували аромотерапію, яка прискорює пологи», — розповідає акушерка Королівської лікарні Carderdale канадського міста Галіфакс, яка допомогла доні Сіобан з’явитися на світ. Маля «вередувало» до самого обіду й народилося тільки в 13.50 дня — здоровим, вагою 4, 1 кг. Зі здоров’ям її мами теж усе було в порядку.

Стомлені труднощами природних пологів, більшість жінок на місці Сіобан відклали б весілля, щоб отямитися. Тільки не вона!

На величезний подив акушерок, міс Джонс швидко прийняла душ, надягла весільне плаття, трохи підфарбувалася, взяла на руки новонароджену й відправилася на власне весілля. Так Аліша стала несподіваною гостею на одруженні батьків. Поки йшла церемонія, дівчинка мирно посапувала поруч із дідусем і бабусею, які сиділи поруч.

Весілля відбулося, і радості гостей і родичів не було межі! Але самим щасливим відчував себе Роберт, який став в один день батьком і чоловіком.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки