Жіночі зачіски сезону весна-літо 2009

Автор: Воскресенье, 10 мая 2009, 7:03Рубрика Прически. 0 комментариев.

Жіночі зачіски Перше, що хочеться зробити із настанням тепла — викинути з голови всі погані думки й змінити зачіску.
Кореспондент журналу devahi.net зробив спробу дослідити останні модні тренди серед жіночих зачісок, і у цьому йому допоміг стиліст міжнародного класу Василь Незбужко, який розповів, що буде модно в цьому сезоні і як, з огляду на особливості обличчя й типу волосся, підібрати собі правильну стрижку та зачіску.
Отже, дивіться та вибирайте ту зачіску, яка зробить вас самою чарівно. Але завжди пам’ятайте, що ваша зачіска, найоголовніше, має подобатись вам самій.

Коротка стрижка-боб Коротка стрижка-боб
У жіночих зачісках головним трендом цього сезону буде боб. Гарні всі його варіації: від класичного сесона до ультракороткої стрижки з неодмінно густим чубчиком. Боб — ідеальна стрижка для всіх типів обличчя. Вузьке обличчя збалансує пишний сесон, для круглого й широкого він створить візуальну вертикаль. Короткий біб з густим чубчиком підкреслить красу очей, подовжить шию й створить образ легкої, динамічної жительки мегаполіса.
Ця стрижка прекрасно виглядає на будь-якому типу волосся, поза залежністю від їхньої пишності й товщини. На гладкому й не дуже густому волоссі обсяг можна створити фарбуванням — зробити темних корінь і світлі відблиски на кінцях.
Щоб доглядати за такою стрижкою в домашніх умовах, вам знадобляться: шампунь для обсягу, стайлинг-спрей. Укладати таку стрижку краще феном, направляючи потік повітря з потилиці до обличчя. Результат буде відмінним, навіть якщо ви просто дасте волоссю висохнути природним шляхом.

Довге волосся з густим чубчиком Довге волосся з густим чубчиком
Ця стрижка створена спеціально для тих, хто, з одного боку, стежить за модними тенденціями, з іншого, — не мислить себе без довгого волосся. Залежно від довжини й густоти чубчика можна одержати різні варіанти цієї зачіски, які підійдуть для будь-якого типу волосся і форми обличчя. Єдина неодмінна умова: ніякого проріджування чубчика й у жодному разі не накручувати її на бігуді!
Укладку краще робити так: довжина витягається «утюжками» або феном за допомогою великої щітки. Використовуйте шампунь і ополаскиватель для випрямлення волось, стайлинг-спрей або зволожуючий крем, що розгладжує.
Якщо вам наскучило довге розпущене волосся, або вам бракує часу на повноцінне укладання, — зробіть високий хвіст, розчешіть чубчик і густо нафарбуйте вії.
Або інший варіант: зберіть хвіст низько (у шиї), залишивши скроневі, більше короткі пасма, розпущеними. У потиличній зоні зробіть легкий начіс — це додасть зачісці обсягу.
Романтично буде виглядати хвіст, зібраний низько ліворуч або праворуч, і накручений на щипці.

Довгі локони Довгі локони
Одна з актуальних форм зачіски — локони. Накручені на бігуді або природні — не важливо. Головне, щоб вони були не сильно об’ємні й великі.

Для створення локонів використовуйте пінку для укладання. Накручуючи волосся на щипці або термо-бігуді, домагайтеся, щоб обсяг був по всій довжині, а не тільки в корні волосся.

Один з варіантів створення локонів на довгому волоссі — закручені в джгути пасма, попередньо оброблені пінкою легкої або нормальної фіксації.

Довгі локони Пряме й довге волосся, розділені на косий проділ
Щоб довгі волосся не виглядали нудно, бажано зробити легке фарбування – пофарбуйте окремі пасма близькими по світловій насиченості кольоровими відблисками. У сукупності із шампунем-блиском вийде карколомний результат!
Залежно від структури вашого волосся використовуйте для укладання пінку нормальної або сильної фіксації. Укладати волосся найкраще на великі бігуді^-їжачки. Накручуйте пасма рухом від імені (назад). Знявши бігуді, розчешіть волосся великою щіткою, злегка зафіксувавши прикореневий обсяг лаком нормальної фіксації.

Класичне каре й локони Класичне каре й локони
Ця зачіска для тих, хто полюбляє щось класичне. Вона ідеальна для овального, круглого й квадратного обличчя. Великі локони відкривають лінію шиї й візуально «витягають» фігуру.
Відсутність обсягу на коріннях робить цю зачіску дуже природної.
Не варто перевантажувати волосся засобами для укладання. Використовуйте стайлінг легкої текстури й фіксації.
Для цієї стрижки будуть дуже доречні різні прикраси — декоративні шпильки, невидимки, обручі.

Жіночі зачіски фото


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки