«Золота пальмова гілка» дісталася австрійському режисерові

Метки:
Автор: Понедельник, 25 мая 2009, 5:28Рубрика Фільми онлайн. 0 комментариев.

Michael HanekeГоловну нагороду 62-го Канського кінофестивалю — «Золоту пальмову гілку» — завоював австрійський режисер Міхаель Ханеке з фільмом «Біла стрічка».

У канському Палаці фестивалів підходить до закінчення церемонія закриття, під час якої й були оголошені лауреати. Цього року головою журі була французька акторка Ізабель Юппер.

Нагорода за кращу жіночу роль дісталася французькій акторці Шарлотте Генсбур. Вона зіграла у фільмі Ларса фон Трієра «Антихрист», який неоднозначно був сприйнятий канською публікою.

«Я дуже горда, що одержала цю нагороду й дякую кінофестивалю за те, що організатори мали мужність вибрати такий фільм, як «Антихрист».

Завдяки Ларсу я одержала самий інтенсивний і тяжкий акторський досвід. Сподіваюся, що мій батько мною би пишався й був вражений», — сказала акторка, одержуючи нагороду.

За кращу чоловічу роль нагороди вдостоївся австрійський актор Крістоф Вальц. Він виконав роль офіцера СС у фільмі «Безславні виродки» Квентіна Тарантіно.

Особливої нагороди вдостоївся французький режисер Ален Рене. Голова журі Ізабель Юппер порахувала потрібним відзначити внесок Рене у світовий кінематограф. Він — автор таких картин як «Хіросіма, моя любов», «Ніч і туман». Публіка відреагувала на заяву Юппер і появу Рене довгою овацією.

Цього року були показані 53 фільму з 32 країн. У конкурсній програмі брали участь 20 фільмів, у секції «Особливий погляд», — 19 кінострічок.

Кінофестиваль почався 13 травня з показу мультфільму «Нагору» («Up») режисера Піта Доктера: анімаційний фільм уперше відкрив знаменитий фестиваль.

Закрився кінофорум фільмом Яна Кунена «Коко Шанель і Ігор Стравінський», знятому по роману Криса Гринхалфа «Коко й Ігор». Фільм з Ганною Мугалис і Мадсом Міккельсеном у головних ролях оповідає про роман модельєра й російського композитора.


Вы имеете возможность оставить комментарий относительно данной статьи. Все комментарии проходят модерацию.


Комментарии

Последние новости

Последние комментарии

  • Сергей: Твой парень хочет, чтобы ты сама выбрала глотание ...
  • Евгешка: Просто царь, 5 балов...
  • стас: точно дурак щас в шоу успех...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь член 18 /6 обр...
  • ольга: Мужчина55л ношу все женское крашусь всю жизнь мечт...
  • Александр: Здравствуйте ! Меня интересует один вопрос , как м...
  • Александр: Здравствуйте! Так как можно увеличить грудь себе б...


Новости шоу-бизнеса: светские хроники, новости высокой моды, секреты здоровья и красоты, привлекательности и счастливой сексуальной жизни. для вас милые женщины и девушки